2015 Davetiye Modelleri

2015 Davetiye Modelleri

Yeni trend 2015 davetiye modellerini kesinlikle görmeniz gerekiyor artık beyaz zarf içinde beyaz davetiyeler yok, artık çok daha sevimli çok daha güzel ilgi çekici davetiyeler bulmak mümkün. Bazı davetiyeler var ki görenin bir daha bakası geliyor. Eskisine nazaran görenin yüzünü güldürecek cinsten davetiyeler tasarlanıyor kendini okutturan kenara atılan sadece tarih bakmak için olan davetiyeler yok artık. Neredeyse size özel davetiye denebilecek kadar özel. Sadece siz düşünülmüş gibi tasarlanıyor.

2015 Davetiye Modelleri Nasıl Olacak ?

Düğün gününüz geldi çattı halen daha davetiye mi bakıyorsunuz aklınızda bir çok model klasik modeller hoşunuza gitmiyor ise size yeni trend davetiyeleri öneriyoruz, bir sürü model var fakat zaman tüneli şeklinde olan davetiyeler 2015 davetiye modellerin de en çok kullanılacak modellerden tanıştığınız günden itibaren tarih atarak, şekiller ile belirtilerek davetiyeler basılıyor. Örneğin nisanın herhangi bir tarihinde tanıştınız, daha sonra dışarı çıkmaya başladığınız, ve isteme tarihi gibi bütün ayrıntılara yer verilerek sonunda düğün tarihini davetiyeye yazarak zaman tünelini sonuçlandırıyorsunuz.

Artık daha çok klasik davetiyelerin yerine daha resimli daha görselleri ön plana çıkmış davetiye modelleri belirleniyor her davetiye firması aşağı yukarı bunları sağlıyor her firmada değişik modeller mevcut. Bazı firmaları inceledik bakalım hangi firmalarda var.

Davetiye Firmaları

Ela Davetiye

Ela davetiye de dediğimiz davetiye modellerini göremedik fiyatlar genel de orta seviye, klasik davetiye modelleri daha çok görünüyor.

Klaket davetiye

Daha çok kendine özgün modeller ile çalışıyor bahsettiğimiz model ise yok fiyatlar orta seviye.

Armoni Davetiye

Daha çok model bulabileceğiniz fiyatlar alt seviyeden başlayıp üst seviyeye kadar davetiye bulunuyor.

Charisma Davetiye

Bir çok modeli olan, davetiye firması fiyatları en düşükten üst seviyeye kadar davetiye mevcut.

Ezgi davetiye

Bir kaç model iyi davetiyeleri var fakat çoğu davetiyesi klasik modellerden oluşuyor.

Kristal Davetiye

Sade modelleri mevcut fakat davetiye modelleri biraz fazla ağır eğer 30 yaş ve üzerinde evleniyor iseniz tercih edebileceğiniz modeller de var fakat geneli orta seviye ve üst seviye davetiye fiyatları bulunuyor.

Orkide davetiye

üzerinde inci işlemeli davetiye modelleri bulunuyor küçük ufak davetiye modelleri mevcut fiyatı tüm seviyelerde mevcut.

Pırıl davetiye

Daha genç kesime hitap edebilecek çocuksu davetiyeler mevcut tüm sevilerde fiyatları görmek mümkün.

Ebru davetiye

Kendine özgü davetiyeler ile basım yapan özgü davetiye bir kaç modelini başka davetiye firmalarında görebilirsiniz. Fiyatlar orta seviye ve üst seviyede yoğunlaşıyor.

Elit davetiye

Kendine özgü davetiyeler ile öne çıkan elit davetiye yukarıda ki bahsetmiş olduğumuz zaman tüneli davetiye modeline yakın bir davetiye görebildik kodu ise elit davetiye “davetiye 9105”

Marant davetiye

Genelde orta seviyeden başlayan fiyatları ile dikkat çeken marant davetiye genelde davetiye fiyatları üst seviyelerden başlıyor.

Bir çok davetiye modelinde fiyatlar genelde, tanesi 35 kuruş ile başlayıp 2.50 TL ye kadar çıkıyor her firmada kendine özgü davetiye modelleri bulunuyor fakat bazı firmalar da ise davetiyeler aynı olabiliyor. Davetiyelerin hepsine bakmak gerekiyor 2015 te davetiye modelleri biraz daha klasik tarzdan olacak çok işli davetiyelere bakmayın nedeni ise tane fiyatını daha da artırıyor. Online davetiye olarak siparişi verebilirsiniz bazı firmalarda 75 TL ye Bin adet ucuz davetiye almanız mümkün fakat e davetiye almak zorundasınız. Umarız gelin ve Damat davetiyeniz en içinize sinen olur sizin için hazırlanan özel davetiye olur. Davetiye resimlerine bakmayı unutmayın aklınızda bulunsun.

Diğer davetiye modelleri için Tıklayınız

Davetiye sözleri için tıklayınız

Zaman tüneli davetiye resimleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ