2012 Yılında Evlenen Ünlüler

2012 Yılında Evlenen Ünlüler

Mutlu çiftlerin hayatlarının birleştirdikleri ve sevdikleri ile bu özel günlerini paylaştıkları düğünler her zaman en çok konuşulan konulardan biridir. Ünlüler de bu kervana katılarak sevdikleri kişilerle güzel bir düğünle hayatlarını birleştirmektedir.

Her ne kadar basından sıkılarak kaçak ve gizli olarak evlenseler de onlar da bu mutlu günlerinde doğal olmak ve sadece sevdikleri ile olmak isterler. 2012 yılında evlilik yapan ünlülerden bazıları; Buğra Gülsoy-Burcu Kara, Cem Yılmaz-Ahu Yağtu, Cansel Elçin- Pınar Apaydın, Ebru Akel-Özer Sancak, Hande Ataizi-Benjamin Harvey, Alper Kul-Aylin Kontente, Yasemin Ergene- İzzet Özilhan. Herkesin imrenerek baktığı ve düğünlerinden fikirler aldığı bu ünlüler hepimizin dizlerden ve mankenlikten tanıdığımız isimler. Hayatlarını uzun bir sevgililik ardından birleştiren bu ünlülerden kimi çocuk sahibi olmayı bekliyor. Gelinliklerinden, damatlıklarından, düğün mekanları ve süslemelerinden fikir edindiğimiz ünlüler basına verdikleri mutlu pozlarla ne kadar doğru bir adım attıklarını gösteriyorlar.

Sizler de sevdiğiniz insanla hayatlarınızı birleştirirken onların düğününden birkaç özel detayı kendi düğününüzde kullanabilirsiniz.

İşte 2012 yılında evlenen ünlülere ait bazı fotoğraflar ;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ