Damatlık Modelleri

Damatlık Modelleri

Beyler için büyük bir dönüm noktası olan evlilik ve yeni bir aile kurmanın ilk adımı düğün günleridir. Düğün günlerindeki iki önemli kişiden biri olan damatlar da yakışıklıkları ve şıklıklarıyla davetlileri büyülemelidir. Bu nedenle damatlar için özel olarak tasarlanmış olan damatlık modellerinden kendilerine en uygun olanı seçmelidirler.

2013 damatlık modelleri de tıpkı 2013 gelinlik modelleri gibi eski klasik tarzın etkisinde çizgilere sahipler. Nostaljik damatlıkların en ilgi çekici detaylarından biri de normal takım elbiseden farklı kılacak olan ceket içi yelekleridir. Düğünde dans ederken ya da havanın sıcaklığından bunalıp ceketini çıkarmak zorunda kalan damatlar gömlek yerine yelekleri ile hala damat havasını taşımaktadırlar. Sade çizgileri ve gelinliklere uygun tarzları ile çiftler birbirlerini bu özel günde çok güzel tamamlayacaklar. 2013 damatlık modelleri içinde taş ve sim içeren modeller bulunmamakta. Gelin çiçeğinin rengine uygun bir mendille ya da gelinliğin aksesuarlarının üzerindeki herhangi bir renkten esinlenerek seçilen bir mendil tamamen çiftlerin birbirini tamamlamasına yardımcı olabilir. Bunun yanı sıra gelin buketinden alınmış minik bir çiçek de 2013 damatlık modellerinin ceket ceplerinde kendilerine yer bulmaktadır.

Ciddi ve atletik bir vücudu simgeleyen oturtmalı ceketleri ile 2013 damatlık modelleri tam da erkeklerin aradığı zevke uygun olarak tasarlanmış. Sizler de damatlıklarınızı kahve rengi ve özellikle siyahtan yana kullanmalısınız.

İşte 2013 sezonunun damatlık modelleri ve damatlık modası hakkında bilgi sahibi olmanız için damatlık örnekleri.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ