Gelinlik Modellerinde İnce Detaylar

Gelinlik Modellerinde İnce Detaylar

Gelinlik Modellerinde İnce Detaylar günümüzde gelinlik modellerinde eskiye dönüş yaşanmaktadır. Annelerinizin sandığındaki gelinlik modelleri bu sezon günümüzdeki moda detaylarıyla süslenmiştir. Fransız dantellerinin sıkça kullanıldığı. Gelinlik modellerinde hanımlar oldukça şık ve narin görünecekler.

Gelinlik Modellerinde İnce Detaylar

Gelinlik Modellerinde İnce Detaylar

Straplez yakaların çoğunlukla kullanıldığı gelinlikler balık modelleri ve kabarık etekleri ile prensesler gibi görünmenize yardımcı olacak. Gelinlik Modellerinde İnce Detaylar ünlü tasarımcıların tasarladığı tüm gelinliklerin kollarında, yakalarında ve duvaklarında Fransız dantellerine rastlanmaktadır. Sırt ve göğüs dekolteleriyle gelinleri son derece hoş ve farklı bir görünüme kavuşturuyor. Sadelikten yana olan gelinlik tasarımcıları; gelinlerin içlerinde rahat edebileceği ve bir o kadar da şık görünebilecekleri gelinlikler ile günün en önemli kişisini odak noktası yapmaktadır. Straplez yakaların yanı sıra v yakaların da sık kullanıldığı günümüz gelinlik modellerinde kemer detayı da dikkat çekmektedir. Balık gelinlik modellerinin uç kısımlarında gelinliğin vurgulanmasına yardımcı olan kabarık tüller; gelinlerin narin vücutlarını da gayet hoş gösteriyor. Kurdeleler ve kemerlerin yanı sıra ince tül askılar da günümüz gelinlik modellerinde bolca kullanılmıştır. Gelinlik Modellerinde İnce Detaylar dan bir diğeri ise uzun boyunlu hanımların gelinlik seçerken mutlaka straplez ya da v yakayı tercih etmeleri de önemli bir noktadır. Klasik tarzın en iyi simgesi olan Fransız gipürlere sahip gelinlikler ile sizler de eski zamanlardaki güzel gelinlere benzeyeceksiniz. Gelinlik Modellerinde İnce Detaylar sadece yazdıklarımız ile sınırlı değil sitemizde olan gelinlik modellerinden bakarak sizde Gelinlik Modellerinde İnce Detaylar kendiniz inceleyerek bakıp karar verebilirsiniz

Ünlü gelinlik markalarının defilelerinde ve vitrinlerinde de sıkça rastlayacağınız bu modellerden birini sizler de mutlaka düğününüzde giymelisiniz.

  • David’s Bridal Gelinlik Modelleri
  • Vera Wang Gelinlik Modelleri
  • La Sposa Gelinlik Modelleri
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ