2013 Yaz Fular Modelleri

2013 Yaz Fular Modelleri

Bu yaz renkli, desenli, çiçekli fularlar boyunlarımızı süsleyecek. Peki sadece boyunlarımızı mı süsleyecekler ? Tabi ki hayır. Bu sevimli renki fularlar boyunlarımızda durduğu gibi saçımızda da oldukça hoş bir görünüme sahip oluyor. Fularları genellikle günlük kıyafetlerimizde bile rahatlıkla kombinleyebiliyoruz. Fularlar modelleri oldukça fazla ve o kadar çok hayatımıza girdi ki sadece boyunda durmakla yetinmeyip onları saç bandı şeklinde kullanmaya bile başladık. Peki, gelelim asıl konuya. Bu yaz hangi fularlar moda?

2013 yaz modasına bu sene renkler hâkim. Şapkalardan kıyafetlere bikinilerden saatlere kadar tamamen renkler sarmış durumda. Her şey renkli olurda fularlar renkli olmaz mı? Onlarda renkli tabi ki. Bu sene fular çeşitlerinde çiçekli desenleri olan fularları tercih edebilirsiniz. Gerek alışverişe giderken gerekse plaj kenarlarında rahatlıkla kullanabileceğiniz fular modelleridir. Şıklığınıza şık katmak istiyorsanız siyah beyazın uyumluluğunun bulunduğu fularları tercih edebilirsiniz.

Renkli fularları boyunda kullanmak dışında daha önce de söylediğimiz gibi saçlarınızda da saç bandı fuları olarak kullanabilirsiniz. Çeşitli bağlama tekniklerini öğrendiğiniz takdirde bir fuları farklı görünümler elde ederek bir çok defa kullanabilirsiniz. Özellikle gür ve hafif dalgarı saçlara sahipseniz bu fularlar saçınızı şekle sokmak için size kolaylık sağlayacaktır. Bu fularlar yaz aylarında boynunuzda sıcaklık hissi uyandırsada güzel bir tatil için plaj kenarında sizi güneş etkilerinden oldukça koruyacaktır. Aynı durumu plaj kenarında fularları saçlarınızda da kullanmanız oldukça havalı bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır. Yaza girmeden renkli, çiçekli desenleri olan fularlara sahip olursanız yaza oldukça uyumlu başlarsınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ