2013 Yeni Trend Baskılı Elbiseler

2013 Yeni Trend Baskılı Elbiseler

Her zaman olduğu gibi yine Hollywood ünlülerin kıyafetleri gündemde… Bu sefer baskılı elbiselerle gündeme gelen ünlüler, bu trendi baya bir sürdüreceğe benziyor.

2013 ilkbahar yaz sezonunda kullanılan baskılı elbiseler hem şıklık, hem sportifliği aynı anda götürüyor. Baskılı elbiselerde daha çok puantiyeli desenler, çiçek desenleri, dijital baskılar kullanılıyor. Renklerin önemsenmediği bu tarz kıyafetlerde, renklerle sınırlama yoktur. Yazı simgeleyen kıyafetler haline gelmiş baskılı elbiseler insanları hem mutlu eden hem de içini ısıtan şekillerdedir.

Baskılı elbiseler baya bir gündemde kalacağa benziyor. Şimdiden koyu renklerde kışa yaraşır desenlerde elbiseler kadınların üzerlerinde yerlerini alacağa benziyor.

Çantalarda, ayakkabılarda da uyarlanan baskılar, aynı desenlerdeki baskılı elbiselerle bir bütünlük sağlıyor. Hatta günümüzde insanlar istedikleri desenleri kıyafetlere baskı yapan yerlere götürüp kendi özgün kıyafetlerini yaptırıyorlar. Çığ gibi büyüyen bu sistem gündemden uzun süre düşmeyecek. Hem insanlar istedikleri tarz kıyafetleri giyecekler hem de istedikleri renk ve desenlerde giyecekler. Baskılı elbiseler her ne kadar gözü yoran kıyafetler olsa da karşınızdakinin dikkatini çeken ve şık olduğunuzu anlatan bakışları üzerinize çekmenizi sağlıyor.

Baskılı elbiseler hemen hemen her mağazada en çok aranılan kıyafetler arasındadır. Çünkü baskılı kıyafetleri çanta ve ayakkabıyla ya da aksesuarla kombinlemek çok kolaydır. 2013 ilkbahar yaz sezonunda kullanılan baskılı elbiseler daha çok rengârenk ve desen desendir. Bu yüzden elbiselerin içindeki herhangi bir renkle kombinasyon yapmak çok kolaydır. Herhangi bir baskılı elbise farklı çanta ve ayakkabılarla kombinlenerek değişik tarzlar oluşturulabilir. Örneğin kırmızıların çoğunlukta olduğu bir baskılı elbiseyi kırmızı topuklu bir ayakkabıyla şık bir görüntü oluştururken, diğer taraftan kırmızı bir converse ile spor bir şıklık oluşturulabilir.

Baskılı elbiselerin hem kullanımı kolaydır. Hem de gereken şıklığı verir…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ