2014 Takım Elbise Modelleri

2014 Takım Elbise Modelleri

Düğün, sadece gelin adaylarının değil damat adaylarının da zorlu süreçten geçtiği bir gündür. Düğün gününde en şık damatlık modelini giymek için karar vermek ve satın almak da gelinlik seçimi kadar uzun sürmektedir. Ünlü modacılar birbirinden farklı tasarımlarla damatlık modelleri kreasyonlarına eklediler. Bu yılın takım elbise modasında ağırlık olarak kravatlı damatlık modelleri ön plana çıkmaktadır.

Siyah rengin daha fazla ön planda olduğu 2014 damatlık modelleri her vücut tipine uygun olarak tasarlanmaktadır. Sizde takım elbise modelinize karar verdikten sonra vücudunuza uygun modelini bulmakta zorlanmayacaksınızdır.

Kol düğmeli damatlık modellerini tercih ederek daha ağır görünüm yakalayabilirsiniz. Ayrıca kol düğmeli seçeceğiniz damatlık modeli için kendinize özel kol düğmesi tasarlatarak da farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

Sizleri için derlediğimiz ve fikir vermesini düşündüğümüz damatlık modellerini inceleyerek sizde kendinize uygun takım elbise modelini daha kolay seçebileceksiniz.

2014 Takım Elbise Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ