2014 Tamtur Yüzük ve Alyans Modelleri

2014 Tamtur Yüzük ve Alyans Modelleri

Yeni nesil gelin adayları artık klasik alyanslar yerine tam tur alyans modellerini tercih ediyor. Bu nedenle de mücevher markaları da bunu göz önünde bulundurarak tam tur yüzük modellerini daha fazla piyasaya sürmeye başladı.

Günümüzde düğün alışverişleri o kadar genişledi ki artık çiftler sadece ev hazırlamalarıyla kalmıyor. Tabi bütün bu düğün hazırlık aşamalarında en büyük iş damada düşmektedir. Damatlar, iki ailenin de isteklerini yerine getirmeye uğraşırken diğer yandan da müstakbel eşinin içinden geçenleri ve istekleri doğrultusunda hareket etmeye çalışmaktadır.

Gelin adayları, düğünlerin de alyans olarak tam tur alyans olarak adlandırılan tamamıyla pırlanta kaplı yüzük modellerini tercih ediyorlar. Tam tur alyans modelleri sarı, beyaz veya rose altın olarak tercih edilebilir.

Tam tur alyans modelleri üzerindeki pırlantaların büyüklüğü ve kalitesine göre fiyatlandırılmaktadır. Genel olarak her bütçeye uygun olan bu alyans modelleri 750TL’den başlayan fiyatlardan onbinlere kadar çıkan fiyatlara da bulmak mümkündür.

Sizler için derlemiş olduğumuz Sirius Tamtur Alyans Modellerini inceleyerek sizde fikir sahibi olabilirsiniz. Ayrınca online olarak satın alabilmeniz için Sirius firmasının web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ