23 Farklı Düğün Davetiyesi Örnekleri

23 Farklı Düğün Davetiyesi Örnekleri

Düğün hazırlıkların da gelin ve damat adaylarının zorlandığı ve çok kararsız kaldığı konulardan birisi de düğün davetiyesi seçimidir. Seçilecek olan davetiye , davetlilerin eline geçtiği zaman daha ilk o andan etkilenmelidir ve düğününüzü merak etmeye başlamalıdır.

Düğün davetiye firmaları son zamanlarda klasik haline gelmiş davetiye modelleri dışına çıkarak espirili, ilginç ve bir o kadar da yaratıcı düğün davetiye modelleri ortaya çıkarmaya başlamışlardır.

Düğün davetiyesinde en çok dikkat edilmesi gereken noktalardan birisi yaratıcı bir tasarımdır. Daha önce kimse tarafından kullanılmayan, size özgü ve özel bir tasarım ile inanılmaz bir davetiye modeli oluşturabilirsiniz. Aşağıda paylamış olduğumuz davetiye örnekleri de sizlere bu konuda fikir verebilir.

Seçeceğiniz düğün davetiyesinde isterseniz kendi fotoğrafınızı kullanabilir isterseniz aşkı simgeleyen figürler kullanabilirsiniz. Görselden yana değilseniz sadece şık yazı karakterleriyle de davetiyenizi şık bir hale getirebilirsiniz.

Sizler için derlediğimiz ve fikir vermesini düşündüğümüz davetiye modellerini inceleyelim ;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ