4 Benzersiz ve İlginç Düğün Fikirleri

4 Benzersiz ve İlginç Düğün Fikirleri

Günümüzde çiftler ve yakınları düğün etkinlikleri kapsamın da oldukça farklı fikirler ortaya çıkarmaya çalışıyor. Biz de dugunevlilik.net ekibi olarak size fikir vermek amacıyla yapmış olduğumuz araştırmalar sonucu ilginç düğün fikirlerini paylaşıyoruz.

Misafirlerinize akşam yemeği yerine daha farklı ve eğlenceli bir fikir sunmak istiyorsanız yazımızı okumaya devam ederek ilginç düğün fikirleri konusunda bilgi edinebilirsiniz.

Fotoğraf Kutusu
Hem kendiniz için hem de misafirleriniz için eğlenceli dakikalar geçirmek için kendinize fotoğraf kutusu oluşturarak ve çeşitli aksesuarlarla görselliği arttırarak birbirinden ilginç fotoğraflar çekebilirsiniz. Ayrıca yavaş hareketler ederek slow motion bir video da çekebilirsiniz.

fotoğraf kutusu

Çim Oyunları
Kapalı bir mekan yerine açık havayı tercih ediyorsanız kriket, badminton ve daha farklı açık haya oyunlarıyla zevkli dakikalar geçirebilirsiniz. Açık hava da sınırsız eğlence sizi bekliyor olabilir 🙂

çim oyunları
Yazılı Oyunlar
Yazılı oyunlar ile geçmişe gidebilir ve isim şehir oyununu tekrardan oynayabilirsiniz. Her şeyi unutun ve zamanın tadını çıkarın.

yazılı oyunlar

Masa Oyunları
Scrabble, jenga ve diğer masa oyunları misafirler için ilginç ve eğlenceli olabilir. Herkes için farklı oyun istasyonları kurabilirsiniz.

masa oyunları

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ