A’dan Z’ye Organizasyon

A’dan Z’ye Organizasyon

Sunduğumuz her hizmete, tüm ekibimiz ile değer katan, misafirlerimiz, kurumsal müşterilerimiz ve uluslararası seyahat şirketleri ile bütünlük içinde olan, yenilikçi, yaratıcı ve sıra dışı hizmetler sunan bir organizasyon ve etkinlik yönetimi şirketiyiz…

Kuruluşundan bu yana temel ilke olarak; koşulsuz müşteri memnuniyetini benimseyen “AdanZye Organizasyon” , yaratıcı tasarımlarla, etkili çözümlerle, kendi bünyelerinde oluşturdukları ekipman altyapısı ve tecrübeli teknik kadrosuyla Türkiye genelinde hizmet veren bir organizasyon firması olarak yoluna devam ediyor. Bir çok büyük ve etkili organizasyonlara imza atarak her geçen gün vizyonunu dünya trendlerine göre geliştiren “AdanZye Organizasyon”, sektörün önemli derneği “YEPUD” üyesi olup, bu sene almış olduğu ISO 9001 ve ISO 10002 belgeleri ile olduğu kurumsal yapısını taçlandırmıştır.

Evvel zaman içinde kalbur saman içinde, pirelerin berber, develerin tellal olduğu masallarda sürüp giden, bir sürü peri kızının bir sürü padişah oğullarının evlenip, dillere destan olup masallara konu olan yaşamlarını hem gördük hem okuduk. Hepsinde ayrı bir öykünün sevginin sımsıcak olduğu anlatımlar vardı…

Biz AdanZye Organizasyon ve danışmanlık firması olarak sizlerin masalında yer almayı, sizin en güzel anınızı kendi masalınızı renklendirmeyi ilke edindik.

Prenslerle prenseslerin düğünlerinden bugüne, sizi bu büyülü dünyaya taşıyacak attığınız her adımla coşkunuza ortak olacak bir ekibe ve donanıma ihtiyacınız olduğu bir gerçektir. Günümüzde teknoloji ne kadar ilerlerse ilerlesin, zaman ve mekanlar ne kadar değişikliğe uğrarlarsa uğrasın, değişmeyen tek şey düğünlerdir.

Kimi bir köyde, kimi kentte, kimi uzak ülkelerde… Her düğünün bir dili, rengi, sıcaklığı ve içinde barındırdığı sımsıcak sevgisi vardır.

Yaşamanın bir tutku, asıl olanın sevgi olduğu bilinciyle, sizlere enerji, sıcaklık, coşku dolu bir dünyanın kapılarını açıyoruz. Kurulduğundan bu yana gerek bireysel gerek kurumsal etkinliklerde yaptığımız tüm organizasyonlarda yaratıcı çözümlerle özgün tasarımlarımızla AdanZye imzamızı sizin sevginize sevgimizi katarak devam ediyoruz.

Rüyalarınızın gerçeğe dönüşmesi dileklerimizle…

A’dan Z’ye Organizasyon Adres ve İletişim Bilgileri
Etiler Mahallesi,Dilek Yıldızı Sokak, Kardeşler Apt. No: 2 D: 1 Pk: 034337 Etiler – Beşiktaş / İstanbul
Tel : +90 212 325 2647 – +90 212 265 74 36
Fax : +90 212 325 26 48

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ