Adimo Cerimonia Damatlık Modelleri

Adimo Cerimonia Damatlık Modelleri

MGM Tekstil, dünden bugüne 35 yıllık tecrübeye sahip bir aile şirketidir. Bugün ADİMO Generation ve LAMİNA tescilli markaları ile yurtiçi ve yurtdışında geniş müşteri ağı ve kapasitesi ile hizmet vermektedir.

ADİMO Generation, erkek koleksiyonumuzu “damatlık, takım elbise, kaban, palto, mont, gömlek” ile;LAMİNA ise bayan koleksiyonumuzu “manto, kaban, trençkot” ürün grupları ile temsil etmektedir.

Firmamızın vizyonu hedeflerimize ulaştıracak değişimleri uygulayarak markalaşmaktır. Firmamızın en temel misyonu ise kalitedir. Kalite bizim için bir son değil, sürekli bir seyahattir. Kalitemizi işimizin her adımında geliştirerek, markalarımıza değer katmak öncelikli hedefimizdir…

MGM Tekstil’e ait Adimo Cerimonia Damatlık koleksiyonuna ait bazı damatlık modellerini sizler için derledik. Sizlerde beğendiğiniz damatlık modelini MGM Tekstil’den satın alabilirsiniz.

MGM Tekstil iletişim bilgilerine ulaşmak ve damatlık kıyafetleri ile ilgili daha fazla bilgi almak için http://mgmtekstil.com.tr adresini ziyaret ederek firmaya ulaşabilirsiniz.

Adimo Cerimonia Damatlık Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ