Akay Gelinlik Modelleri

Akay Gelinlik Modelleri

2013 Sezanur Akay Gelinlik koleksiyonunu incelemeden önce koleksiyon sahibi Sezanur Akay’ı tanıyalım .

1962 Samsun doğumlu olan Sezanur Akay 1979 da Kadıköy Kız Lisesi’nden mezun oldu. Evli ve 1 çocuk annesi olan Sezanur Akay; 1992 ’den bu yana Akay’ın baş tasarımcısı olarak birbirinden etkileyici yüzlerce gelinlik modeline imza attı. Markanın yurt içi ve yurt dışı fuarlarda temsilinin yanı sıra basın sözcülüğü de üstlenen Sezanur Akay; ilk defa bu sene 2013 modellerine ek olarak “Sezanur Akay” adı altında bir koleksiyonu gelin adayları ve moda dünyasının beğenisine sunmaya hazırlanıyor.

Aile bireyleri tarafından işletilen AKAY, gelinlik denildiği zaman aklımıza gelen ilk markalardan birisidir. AKAY gelinlik modelleri kumaş, tasarım ve sanat alanında aile üyelerinin eğitim ve birikimine göre faaliyetlerine başlamıştır.

2013 AKAY Gelinlik koleksiyonun da öne çıkan gelinlik modelleri arasında kısa etekli gelinlik modelleri yer almaktadır. Bunun yanı sıra dantel işlemeli gelinlik modellerinin de ön plana çıktığı gelinlik koleksiyonu gelin saçı aksesuarlarıyla da ayrı bir hava bürünmüştür.

AKAY gelinlik modelleri hakkında daha fazla bilgi almak veya beğendiğiniz modeli satın almak için http://akay.com.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ