Aşkınızı Anlatan İlk Dansınızın Müziği

Aşkınızı Anlatan İlk Dansınızın Müziği

Artık klasikleşen bir seremoni haline gelen gelin ve damadın ilk dans müziklerinin seçimini yaparak onların aşkını davetlilere en iyi şekilde hissettirmeleri bir gelenek haline gelmiştir.

Mustafa Ceceli, Yaşar, Kutsi, Berkant gibi ilk düğün dansında kullanabileceğiniz şarkılara sahip yerli şarkıcıların yanı sıra yabancı müziklerden de seçim yapabilirsiniz. Örneğin; Sting ve Leonardo Cohen’den en güzel aşk şarkılarını da tercih edebilirsiniz. Detaylarda gizli olan aşk şarkıları sizler için bu güzel gününüzde daha da anlamlı hale gelecektir. Değer verdiğiniz bu güzel günde davetlilerinizin ve sevdikleriniz gözlerini sizlerin üzerinden alamayacağı sadece sizin dans ettiğiniz bir müzik de özel olmalıdır. En güzel şekilde hatırlayacağınız ve düğün mekanınızdan içeri adımınızı attığınızda çalmaya başlayacak dans müziğiniz için eşinizle birlikte aşkınıza anlam katan bir parça seçmelisiniz.

İleride çocuklarınızla birlikte izleyeceğiniz düğün videonuzda bulutlar üzerindeymişçesine dans ettiğinizi gördüğünüzde çok duygulanacaksınız. Eğer isterseniz ufak birkaç özel ders alarak düğününüzdeki ilk dansınızda konuklarınıza güzel bir dans gösterisi de hazırlayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ