Aşkınızı ve Hayallerinizi Anlatan Gelin Çiçekleri

Aşkınızı ve Hayallerinizi Anlatan Gelin Çiçekleri

Gelin buketleri gelinlere özel olarak hazırlanan ve diğer çiçek buketlerinden oldukça farklı ve güzeldir. Gelin çiçeklerinin vazgeçilmezleri arasında yer alan bahar çiçeklerinin yanı sıra yapay çiçekler de sıkça kullanılmaktadır.

Gelin buketleri 2013 modasının renkleri ile birleşerek oldukça farklı tasarımlanarak modaya ayak uydurmaktadır. Sizler de 2013 gelinlerinden olacaksanız mutlak bu renkli ve değişik tasarımlardaki buketlere bir göz atmalısınız. İsterseniz yapay çiçeklerden oluşan buketler isterseniz canlı çiçeklerden oluşan buketler isterseniz de yeşil bitkilerden oluşan bir buketi gelinliğinizle birlikte taşıyabilirsiniz. Gelinlerin en güzel aksesuarlarından biri olan gelin buketleri sade ve düze beyaz olan gelinliklerinize güzel bir renk katacaktır. İster demet olarak isterseniz bir ya da iki adet çiçekle hazırlatabileceğiniz gelin buketinizi boyuna ve büyüklüğüne göre farklı şekillerde de taşıyabilirsiniz. İsterseniz iki elinizle isterseniz yukarı isterseniz de aşağı doğru sarkıtarak taşıyabilirsiniz.

Gelin buketinin kalabalıklığını ve boyunu belirlerken mutlaka kendi saç modelinizi ve boyunuzu göz önünde bulundurmalısınız. Ayrıca içeriğindeki çiçekleri seçerken de gelinliğinizle ve düğün konseptinize uygun olmasına özen göstermelisiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ