Balayı Alışverişinde Alınması Gerekenlerin Listesi

Balayı Alışverişinde Alınması Gerekenlerin Listesi

Mutlu bir gecenin ardından sevdiğinizle hayatınızı birleştirdikten sonraki ilk adım tabi ki balayıdır. Balayı için daha aylar hatta yıllar öncesinden karar verdiğiniz yerlerden birinde düğünden hiç olmazsa bir ay önce yer ayırtmalısınız. Sonrasında ise bu güzel balayı için geri sayıma başlayabilirsiniz. Herkesten ve tüm sorunlardan uzak harika bir tatile yeni hayat arkadaşınızla merhaba denilebilecek en güzel yeri seçmelisiniz.

Balayı için gideceğiniz yerler bütçenize ve evlendiğiniz mevsime göre değişiyor. Tabi ki yurt dışına gidecekseniz ozaman pek de mevsimin önemi yok, gideceğiniz yerin mevsimine uygun bir nikah tarihi almanız daha doğru olacaktır. Çiftlerin büyük bir hevesle bekledikleri bu özel tatil; onların ilk ve en değerli tatilidir. Bu tatilde çiftler evliliklerinin ilk günlerini yaşar ve birbirlerine uyum sağlamaya çalışırlar. İşte bunun için çiftlerin bir sorun yaşamamak adına önceden balayı alışverişine çıkmış ve yerlerini ayırtmış olmaları gerekmektedir. Balayında eğer güneş alan bir yere gidecekseniz mutlaka güneş gözlüğü, terlik, güneş yağı ve rahat elbiseler getirmelisiniz. Ayrıca unutmayın ki bu sizin balayınız özel akşam yemekleri içinde yanınızda güzel takılar hoş parfümler ve tabi ki de şık elbiseler bulundurmalısınız.

Eğer daha soğuk bir yeri tercih ettiyseniz de yanınızda mutlaka termal kıyafetler ve fazla sayıda elbise bulundurmanız sizin açınızdan iyi olacaktır. Fotoğraf makinesini sakın unutmayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ