Balayı Hazırlığındaki Öncelikler

Balayı Hazırlığındaki Öncelikler

Resmi bir çift olarak düğün sonrasında yapacağınız ilk tatiliniz olan balayınız için önceden plan yapmalı ve hazırlıklarınızı tamamlamalısınız. Belirlediğiniz bütçenize uygun yerlerin seçimini yapmadan önce yurt dışı ya da yurt içinde mi olacağınıza karar vermelisiniz. Mevsimsel özelliklerine göre mekanların ön plana çıktığını göz önünde bulundurarak hangi mevsimde olduğunuzu unutmadan seçimlerinizi ve kalacağınız otelin rezervasyonunu yapmalısınız.

Balayı hazırlıklarındaki önceliklerin arasında mutlaka gideceğiniz balayı yerinin mevsimsel hava durumuna bir göz atmalı ve ona göre yanınıza kıyafet almalısınız. Kozmetik ürünlerinizin varsa küçük boylarını valizinizde bulundurarak ağır yüklerden ve fazlalıklardan kurtulabilirsiniz. Sürekli olarak kullanmış olduğunuz ilaçlarınız varsa onları almanın yanı sıra mutlaka birkaç ağrı kesici ilaç da almalısınız. Sizin için önemli bir tatil olan balayınızda akşam yemekleri ve özel davetler içinde yanınızda mutlaka birkaç özel kıyafet bulundurmalı ve onlara uygun aksesuarlarda almalısınız.

Bu özel tatili ölümsüzleştirmek için fotoğraf makinesi ve kameranızı da asla yanınızdan eksik etmemelisiniz. Bu sayede döndüğünüzde güzel bir belgesel hazırlama fırsatı yakalayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ