Balayı Planı Yaparken Dikkate Almanız Gereken 3 Şey

Balayı Planı Yaparken Dikkate Almanız Gereken 3 Şey

Bir balayı planı yaparken çiftler diğer düğün hazırlıkları gibi balayı planında da oldukça zorluk çekerler. Yüzlerce seçenek arasından en güzelini seçmek isteyen çiftler ister istemez hata yapabiliyorlar ve tatilleri kabusa dönüşüyor. Ayrıca balayı planınızı yaparken dikkat alacağınız 3 önemli unsurda şunlardır ;

1 – Gideceğiniz her yerde yemek yiyebileceğinizden emin olun. Tatiller genellikle eğlenceli olur fakat yurt dışına gidiyorsanız yedikleriniz sizde etki yapabilir. Planınızı yaparken gideceğiniz yere karar verdiğinizde bölgede bulunan restoran firmalarını araştırarak yerel mutfakların bulunduğu bölgeleri tercih edebilirsiniz.

2- Gideceğiniz yerde ne yapmak istiyorsunuz ? bu soruya mutlaka cevap vermelisiniz. Bütün gün boyunca gezmek mi istersiniz yoksa gün boyunca plaj da kalmayı mı tercih edersiniz ? Bu sorulara cevap vererek araştırmanızı bu ölçüde yapabilirsiniz.

3- Konaklama unsuru da balayı için en önemli unsurların başında gelir. Kalacağınız kötü bir otel hayalini kurduğunuz güzel tatili bozmaya yetebilir. Otel araştırması yaparken güncel yorumları dikkate almaya çalışınız. Otellere yıldız derecelendirmesine göre güvenmeyiniz. Yıldızlar bir yerden diğerine büyük ölçüde değişiklik gösterebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ