Balayına Çıkılması Tavsiye Edilen Yerler

Balayına Çıkılması Tavsiye Edilen Yerler

Düğününüzün hemen ardından bir balayı planlıyorsunuz fakat hala daha nereye gitmek istediğinize tam olarak karar veremediniz. Acele etmeli ve hemen bir yer belirlemelisiniz. Balayının tadını çıkarmak için asla erteleme yapmamalısınız. Adı üstünde balayı, bu nedenle romantik ve aşk kokan tamamen huzurla dolu bir yerde balayınızı yapmalısınız.

Çoğu insan Türkiye mi yurt dışı mı diye düşünür. Önemli olan sizin hangi mevsimde evlendiğiniz ve nasıl bir balayı yapmak istediğiniz. Bütçe konusu artık pek sıkıntılı değil. Birçok ülkeye vizesiz gidilebilmekte ama siz vize tercih eden bir ülkeye gidecek ve farklı mevsimi yaşayacaksanız bunu düğününüzden önce evrak işlemlerini tamamlayarak yapmalısınız. Eğer Türkiye içerisinde güzel bir tatil düşünüyorsanız mutlaka kış için kayak merkezleri ile ünlü illeri ve dağları, yazları ise plajları ve tarihi ile ünlü kıyı şehirlerini tercih etmelisiniz. Bunun yanı sıra Kapadokya gibi değişik yeryüzü şekillerine sahip ve bir tarihi içerisinde barındıran illere de gidebilir hatta balon turu düzenleyebilirsiniz.

Seçim sizin isterseniz güneşlenerek yazın tadını çıkarın, isterseniz lapa lapa yağan karın altında kartopu savaşı yaparak karın tadını çıkarın, isterseniz de Anadolu’nun eşsiz tarihi ve şehirlerinde güzel bir turistik tura çıkın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ