Berta gelinlik 2016 yaz koleksiyonu

Berta gelinlik 2016 yaz koleksiyonu

Berta gelinlik 2016 yaz koleksiyonu göz kamaştırdı ülkemizde de bulunan Berta Vakko markasının altında sahipleri ile buluşan Berta gelinlik şık tasarımları ile dikkat çekiyor. Dünyaca ünlü gelinlik markası yaza girerken gelinlerin mutlaka modellerine bakması gereken bir gelinlik modellerini oluşturuyor özellikle ince ve fit vücut yapınız var ise Berta Gelinlik 2016 yaz koleksiyonu mutlaka görmelisiniz.

Berta gelinlik 2016 yaz koleksiyonu

Berta gelinlik 2016 yaz koleksiyonu

Dünyada sayılı gelinlik markalarından olan Berta gelinlik ülkemizde Vakko Markasının altında satıldığından bahsetmiştik zaten iyi bir marka olmasa Vakko’nun koleksiyonu içerisinde yer almaz. Daha çok zayıf gelinlerin tercih edeceği modelleri kullanan Berta gelinlik istediğiniz tasarımları size verebilir. Berta’nın bu seneki 2016 yaz koleksiyonunda prenses gelinlik modeli neredeyse yok denecek kadar az  hatta yandan kumaş ile kabartılmış gelinlik modellerini saymazsanız yok diyebilirsiniz koleksiyonlarında daha çok balık gelinlik modellerine öncelik verilmiş. Straplez gelinlik modellerine daha çok ağırlık verilmiş dantel kumaş altına Amerikan kumaşı kullanılmış boncuk işlemeler, gelinlikleri çok alımlı ve seksi göstermiş. Sırtı açık modeller ve yarım kollu modeller daha çok öne çıkıyor. Transparan dantel görünümlü modeller gelinliğe ayrı bir moda havası vermiş aynı zamanda. Modellerin saçına bakarak 2016 yılında gelin başı örneklerine göz atmış olursunuz. Berta Gelinlik fiyat oldukça yüklü miktarlarda olsa da değer mi der iseniz gerçekten Berta gelinlik fiyatları olarak buna değer. Çünkü kullanılan malzeme ve işçilik tamamen kendi çizgisini yani berta gelinliğin kendini yansıtıyor.

Berta gelinlik nerede Satılıyor?

Berta Gelinlik  Türkiye de İstanbul da 2 Vakko şubesi bulunduruyor Beşiktaş ve Suadiye Bütün ürünlerini bulundurdukları zannetmiyoruz bir çok gelinlik modeli olduğu için sipariş üzerine getirebilirler katalogdan yada paylaştığımız Berta gelinlik modelleri galerimiz den bakabilirsiniz

 Berta gelinlik  2016 yaz koleksiyonu sizin için altaki galeriyi hazırladık mutlaka bakmadan geçmeyin gelinlikte özel istekleriniz var ise bunları berta gelinlikte bulabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ