Brigitte Abi Daoud 2014 Abiye Modelleri

Brigitte Abi Daoud 2014 Abiye Modelleri

Alternatifin çok fazla olduğu abiye elbise modelleri arasında seçim yapmakta zorlanıyorsunuz, hangisini almalıyım, güne uygun olur mu diye kendinize sorup duruyorsunuz buna istinaden bu kıyafetleri zaman ve mevsimine göre ayırmak gerekiyor, özel gecelerde giyilecek olanlar veya nikah, nişan ve düğün gibi kutlamalarda giyilecek olan abiye elbise modelleri ve de renkleri birbirinde tamamen farklıdır. Her hangi bir renk abiye modeli tercih edebilirsiniz ancak modeli nasıl olacak bu önemlidir. Örneğin ; Sırt dekolteli abiye elbise modellerini genç kızların kendilerini rahat hissetmek istedikleri ortamlarda daha çok bar, partiler ve de eğlence mekanlarında tercih etmeleri gerekmektedir. Bu abiye elbise modellerini tercih etmeleri doğru yerde doğru abiye modelini seçmelerini sağlayacaktır.

Bu yazımızda da sizlere Brigitte Abi Daoud 2014 Abiye Modellerini tanıtacağız. Brigitte Abi Daoud Lübnan’da doğmuş ve genç yaşlarda bu sektöre atılmış moda tasarımcısıdır. Akademiden mezun olduktan sonra bir süre Lübnanlı ünlü moda tasarımcısı Elie Saab için çalışmıştır. 2002 yılında kendine ait yerini açarak kendine özgü tasarımlarıyla sektöre güzel bir giriş yapmıştır.

http://www.brigitteabidaoud.com/ adresi üzerinden Brigitte Abi Daoud  Abiye koleksiyonu ve firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ