Büyük Beden Gelinlik İçin Doğru Tercih Hangisi

Büyük Beden Gelinlik İçin Doğru Tercih Hangisi

Her hanım kilolarından şikayetçi olur ama bu şikayet düğün tarihi yaklaştığı zaman daha da artar. Stresten dolayı kimi gelin adayı daha çok yiyip kilo alırken kimisi de iştahtan kesilir. Her iki durumda psikolojinizi derinden etkileyebileceği gibi vücudunuzda beden değişikliğine sebep olacağı için gelinlik seçiminizi ve modellerini de etkiler.

Tüm bunları göz önünde bulunduran ünlü gelinlik tasarımcıları büyük beden gelin adaylarını da düşünerek yeni modeller ve onları daha zayıf gösterecek çeşitteki gelinliklerle piyasa sağlam bir giriş yaptı. Büyük beden gelinlik modellerindeki bulunan birkaç sıradanlaşmış modelin aksine ince detaylarla taçlandırılmış yeni modeller sayesinde artık gelin adayları daha çok seçeneğe sahip ve daha mutlu. Birçok firmanın büyük beden gelinlik çalışmalarına da başlaması ile rekabetin artması sayesinde olabildiğince fazla ince detay ve her zevke uygun yeni modeller 2013 sezonunda da gelin adayları ile buluşuyor. Belden oturtmalı ve straplez yaka modellerinin oldukça yaygın olarak kullanıldığı büyük beden gelinliklerinde işlemeler, Fransız dantelleri ve inciler de göze çarpan detaylar arasında yer alıyor.

Kiloları olabildiğinden daha az göstermek ve vücut kıvrımlarını ortaya çıkarabilmek için elastik özellikte kumaşlar ve kendinden korseli iç giyimler sayesinde ortalama 3-4 beden ince gözükebilirsiniz. Bir de kendiniz azim eder ve biraz yediklerinize dikkat eder spor yaparsanız eminiz ki sizden güzel gelin olmayacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ