Creazioni Elena 2014 Gelinlik Modelleri

Creazioni Elena 2014 Gelinlik Modelleri

Creazioni Elena tarafından tasarlanan tüm modeller özgün tasarımlar ile bütünleşmektedir. Bunun yanında Creazioni Elena modelleri en ince ayrıntısına kadar inceler ve tüm aşamaları titizlikte takip eder.

Desen oluşturulmasından, kumaş seçimine kadar geçilen tüm aşamalar gelin adaylarının özel istekleri doğrultusunda da özel olarak hazırlanabilmektedir.

İster sadelikten yana isterseniz de gösterişten yana olun ama Creazioni Elena 2014 Gelinlik koleksiyonu arasında istediğinizi kolayca bulabilirsiniz. Her kişiye ve zevke göre tasarlanmış olan 2014 gelinlik modelleri gelin adayları tarafından beğeniyle karşılanmıştır.

Creazioni Elena 2014 Gelinlik koleksiyonunda en çok dikkat çeken özellik gelin saçı aksesuarları olmuştur. Gelinlik modeliyle uyum içinde olan bu aksesuarlar size biraz daha gösteriş katarak gözleri daha fazla üzerinize çekmektedir.

Creazioni Elena 2014 Gelinlik koleksiyonuna ait modeller arasında ise mini etekli gelinlik modellerinin yanı sıra straplez gelinlik modelleri, kabarık gelinlik modelleri, taş işlemeli gelinlik modelleri ve çiçek desenli gelinlik modelleri yer almaktadır.

Creazioni Elena firması hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak ve diğer koleksiyonları incelemek için http://www.creazionielena.it/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sizler için derlediğimiz ve fikir vermesini düşündüğümüz Creazioni Elena 2014 Gelinlik Modellerinden bazılarını birlikte inceleyelim.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ