Daima Parmağınızda Taşıyacağınız Alyanslar

Daima Parmağınızda Taşıyacağınız Alyanslar

Gösterişli, romantik, sade, parıltılı, renkli, taşlı, desenli ve ya özel dizaynlı tüm bunlar seçeceğiniz alyansınızın özelliklerinden bazıları. Bir ömür parmağınızda taşıyacağınız alyanslarınızı seçerken klasikleşmişliğin yanı sıra size özel gelen ve sizi anlatan modellerden seçmeniz oldukça önemlidir. Parmağınızda taşıyacağınız bu değerli halkalar etrafınızdaki herkese evli olduğunuzun sinyalini verecek ve dikkatini çekecektir.

Herkesin modeline ve şekline hayranlıkla baktığı bir alyansın yanı sıra sade ya da klasik düz bir alyans da tercih edebilirsiniz. Bayanların tektaş tutkusunun yanı sıra eşleri ile aynı tarzda alyanslar da taşımak hoşlarına gidiyor. İşte bu nedenle damat adayları son derece özenle seçilmiş olan alyanslar satın almalı. Çiftlerin genelde birlikte karar verdikleri alyans modellerinde geometrik desenler 2013 alyans modasında revaçta. Taşlı olan alyansların taşları bir süre sonra döküldüğü için sadece metal kısımdan oluşan bir alyans seçmeniz daha doğru bir karar olacaktır. Genel geçer modaya uygun olarak seçeceğiniz alyanslar bir süre sonra sizlerin de hoşuna gitmeyeceğinden ya özel tasarım alyanslara yönelmeli ya da klasik modellerden şaşmamalısınız.

Ayrıca son zamanlardan alyanslara hatırlatıcı piller de takılabilmekte bu sayede hem evlilik yıldönümünüzü unutmayacak hem de isterseniz sevdiğinizin isminin yanında resmini de parmağınızda taşıyabileceksiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ