Damat Takıları ve Aksesuarları

Damat Takıları ve Aksesuarları

Damat adayları genelde gelin adaylarının yanında kendilerini oldukça sade hissederler. Sanki sade bir takım elbise giymiş edasından çıkabilmek için damatların da yapabilecekleri ufak detaylar bulunmaktadır. Bu eğlencenin kendisi ve sevdiği için düzenlendiğini aklına getirerek oldukça iddialı ve vücut yapısına en uygun damatlığı seçmelidir. Ardından düğün saatinden birkaç saat önce olacağı sinekkaydı damat tıraşı ile kendisinin günün başrolünde olduğunu hissedecektir.

Damat adaylarının damatlıkları ile kullanabilecekleri harika detaylar bulunmaktadır. Kol düğmeleri, papyon, kravat, kravat iğnesi, cep mendili ve yelek en bilinen ve gösterişli damat aksesuarlarındandır. Gümüş ve altın kaplamaların yanı sıra harika tasarımdaki şekilleriyle gömleklerinize ve ceket kollarınızdan görünen gösterişleriyle damatlığınıza şık bir görünüm katacak olan kol düğmeleri olmazsa olmazlarınız arasında yer almalı. Ayrıca ceket içine giyeceğiniz yelek, kravat ve mendilinizde uyum içinde olmalı. Hatta mümkünse gelininizin üzerinde bulunan beyaz dışında renk katmak için kullanılmış olan rengi siz de kravat ve mendilinizde tercih edebilirsiniz.

Kravat iğnesi de kol düğmelerinizle bir bütünlük oluştururken ayrıca kravatınızın şekilden şekle girmesini önleyecek ufak ama önemli bir detaydır. Hoş bir kol saati de damadın ne kadar şık olduğunu gösterecek bir takıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ