Damat Tıraşı Modelleri

Damat Tıraşı Modelleri

Gelinler kadar damatların da özene bezene hazırlandıkları düğün günlerinde, damatlar için arayış tabi ki damat tıraşı modelleri onlar da özel hazırlıklar yapmalı ve günün başkahramanlarından biri olduğunu belli etmelidir. Yıllardır bilinen sinekkaydı tıraş damatların düğün günlerinde özel olarak yaptırdıkları tıraştır. Artık değişen moda ile birlikte damat sakal tıraşı bildiğimiz sinek kaydı tıraştan biraz daha farlı oldu artık damatlar kirli sakal ile düğüne çıkabiliyorlar. Saç kesimi ve tıraş öncesi de damat adaylarının ciltlerine özel bakımlar yapılabilmekte ve daha bakımlı ve sağlıklı bir cilt elde etmeleri sağlanmaktadır. Damat tıraşı modelleri için mutlaka aklınızda bir kaç model bulunması gerekir.

damat-tıraşı-modelleri

Damat Tıraşı Modelleri

Damat Tıraşı Modelleri seçerken dikkat edilmesi gerekenler

Her yıl değişen modaya göre damat saç kesimi ve tıraşları da kendilerine yeni tarzlar eklemektedir. Özellikle saçlarınızı ortalama olarak bir ay boyu yada daha uzun bir süre kestirmemelisiniz. Bu sayede seçtiğiniz damat tıraşı modeli istediğiniz modele göre saçınız, damat tıraşınız esnasında rahatça şekillendirilebilmektedir. Eğer uzun saçlı bir damat olmak istiyorsanız nişan döneminizden itibaren saçlarınıza dokundurmamanız önemli bir noktadır. Her erkek kuaförünün uzun saça doğru müdahale yapamamasından dolayı dikkatle seçilmiş bir kuaföre gitmeniz sizin açınızdan oldukça iyi olacaktır. Saç kesiminizin yanı sıra sakal tıraşınız da oldukça önemlidir. Damat tıraşı modelleri seçtikten sonra bir hafta öncesinden cilt bakımınızı yaptırmaya başlamalısınız. Stresten kaynaklanabilecek olan sivilcelerden kendinizi uzak tutmanız için cildinizi derinlemesine temizletmelisiniz. Peeling jel veya cilt bakım losyonlarından edinmelisiniz. Nem oranını doğru seviyede tutmalı ve eğer cildiniz çok yağlı ise yağ oranınızı normal seviyeye indirebilecek maskeler uygulatmalısınız.

Cildiniz bu kadar rahatlamışken bir kaç tane damat tıraşı modelleri seçerek yada istediğiniz katalogdan damat tıraşı modeli seçerek kuaförünüz den bu tıraş modellerinden hangisi size uyar yardım isteyebilirsiniz. Sakal ve bıyık bırakacaksanız hatların çok keskin ve belirgin olamamasına özen göstermelisiniz. Nedeni ise gözle görülmeyen hatlar video kaydında veya fotoğraflarda çok keskin net gözükür buda düğün sonrası istemediğiniz görüntüler yaratır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ