Damatlar İçin Özel Cilt Bakımı Tavsiyeleri

Damatlar İçin Özel Cilt Bakımı Tavsiyeleri

Stres ve yanlış tıraş olmanın yanı sıra mevsimsel hava koşullarına bağlı olarak ciltte beliren ton farklılıkları, sivilceler ve matlaşma düğün günü yaklaştıkça erkekler için de oldukça büyük bir sorun teşkil etmeye başlar. Cildin nem seviyesini korumak, kaybettiği suyu geri kazandırmak, ölü hücrelerden arındırmak için birçok maske ve serum uygulaması bulunmaktadır.

Sizler de düğün gününüz için en az bir hafta öncesinden cildinize güzel bakım ve maskeler yaptırarak cilt sorunlarınızdan kurtulabilir ve yakışıklılığınızı tamamıyla ön plana çıkarabilirsiniz. Toksik maddeler, sivilceler, yağ tabakası ve siyah noktalardan arındırılmış bir cilde daha sonrasında farklı maskeler ve serumlar uygulanarak istenilen sağlıklı görünüşe kavuşulabilinir. Yüz maskeleri, besleyici ve nemlendirici kremler, serumlar ve ampuller cildin ihtiyacı olanı karşılamanıza yardımcı olan en önemli yardımcılardır.

Ayrıca mikro masaj, soğuk ve sıcak masajlar, yüksek frekans masajları gibi cildin ihtiyaç duyduğu hareket ve kas çalışması için uygulatabilinecek en güzel masaj türleridir. Bir anda cildiniz parlak, sağlıklı ve sorunsuz haline kavuşur. Sizler de düğününüzdeki fotoğraflarda photoshop kullandırmak zorunda kalmazsınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ