Damatların Kullanabileceği Aksesuarlar

Damatların Kullanabileceği Aksesuarlar

Damat adaylarının düğün günleri için özel traş ve takımlarına ek olarak yakışıklılıklarına ve şıklıklarını ek olarak bazı aksesuarlar kullanabilirler. Kimi damat renkli ve göz alıcı damatlıklar seçerken kimisi klasik siyah takımlardan vazgeçmez. Bu takımlara ek olarak orijinal ve özgün tasarımlardaki kol düğmeleri mükemmel bir şıklık katmaktadır.

Damatlar için de yeni bir hayata adım atacakları ve sevdikleri ile birlikte bunun kutlamasını yapacakları için özel günde özel tasarım damatlıklar ve aksesuarlar tasarlanmaktadır. Papyon, kravat, kravat iğnesi, kol düğmesi, kuşak, kemer, pantolon askısı, yelek ve ayakkabı damatların en şık aksesuarlarındandır. Klasik smokinlerin içersine giyilebilecek olan birbirinden şık renk ve motiflerde yelekler bulunmaktadır. Metal, altın ve gümüş renklerde özel tasarım kol düğmeleri ve kravat iğneleri de damatlıkların en ince detaylarındandır.

Son dönemlerde damatlıkların en güzel uyumlu aksesuarlarından biri de papyonlar ve fularlardır. Bunlara uygun yelekler de düğün konseptinize oldukça uyum sağlamanıza yardımcı olacak aksesuarlardandır. Renkleri seçerken gelininizin gelin çiçeği ve ayakkabısındaki renk tonlarını da göz önünde bulundurmalısınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ