Damatlığınız Hangi Renk Olacak ?

Damatlığınız Hangi Renk Olacak ?

Sportifliğin aksine daha sıkı ve sert bir duruşu simgeleyen 2013 damatlık modellerinde koyu tonlarının hakimiyeti dikkat çekiyor. Daha sert çizgiler ve ince detaylarla taçlandırılmış olan 2013 damatlık modellerinde beyaz, krem ve taş kullanılmamış.

Eskiye dönüşün yaşandığı modada damatlık ve gelinlik modelleri de eski çizgilerin hakimiyeti altında tasarlanmaktadır. Diğer erkek takım elbiselerinin aksine daha ince detaylara hakim ve smokini andıran damatlıklar bu yıl ayrı bir stille damat adaylarını karşılıyor. İnce ceket içi yelekleri, vücuda oturan detaylarla kesilmiş ceketler ve nostaljik takımlarla 2013 damatlık modelleri son derece şık ve bir o kadar da farklı. Sim ve taş ile gösterişe son noktayı koyan bu yılki damatlık modellerinde 50’li yılların çizgilerini görmek mümkün. Özel davetler için de rahatlıkla kullanabileceğiniz bu modeller sizlere tarz katacak kadar hoş ayrıntılara sahip.

Ceket içi yelek seçiminde özgür davranabileceğinizi bu koyu renk takımlar sayesinde müstakbel gelininizin üzerindeki ince detaylarda bulunan renklerden faydalanabilirisiniz. Bu sayede görsel bir iki oluşturabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ