Damatlığınız İçin Seçeceğiniz Ayakkabı Nasıl Olmalı ?

Damatlığınız İçin Seçeceğiniz Ayakkabı Nasıl Olmalı ?

Gelinler kadar damatlar için de önemli bir gün olan düğün günlerindeki öze tasarım damatlık takımlarının altına uyumlu bir çift damat ayakkabısı seçilmelidir. Ayağınızı vurmaması ve de görünüm açısından diğer ayakkabılardan olabildiğince farklı ve özel olması gereken damat ayakkabılarında bu yıl rugan oldukça revaçta.

Tüm fotoğraflarınızda ve davetlilerinizin dikkatinde siz ve müstakbel eşiniz olacağı için seçimlerinizi uygun ve şık seçmelisiniz. Damatlık takımınızı en güzel şekilde tamamlayacak olan bu ayakkabılar mutlaka şık çizgilere ve özel tasarım bir rahatlığa sahip olmalıdır. Tüm gün ayakta olacağınız ve oynayacağınız için sizleri en rahat ettirecek şekilde tasarlanmış bir ayakkabı tercih etmelisiniz. Rugan modellerde ince bağcık detayları ile süslenmiş olan damatlık ayakkabılar tasarımlarındaki ince işçiliklerle birbirinden farklı modellerde sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Ayakkabılarınızı mutlaka birçok mağazadaki damatlık ayakkabı modellerini deneyerek seçmelisiniz. Bir iki mağazaya girerek acele karar vermekten kaçınmalısınız. Damatlığınızın renginde olan bir ayakkabıyı tercih etmeniz her zaman uyumu yakalayabilmeniz açısından işinizi kolaylaştıracak bir detaydır.

Ayrıca karar verdiğiniz ayakkabıyı mutlaka gün sonunda ayaklarınız şişmişken deneyip almalısınız. Aksi taktirde tüm düğün gününüz boyunca ayaklarınızı sıkmasından şikayetçi olup kendinize işkence edilmiş gibi hissedebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ