Damatlığınızı Seçmek İçin Doğru Zamanı Biliyor Musunuz ?

Damatlığınızı Seçmek İçin Doğru Zamanı Biliyor Musunuz ?

Heyecanlanarak beklediğiniz ve bekârlığa veda edeceğiniz düğün gününüzde giyeceğiniz damatlık sizin için oldukça önemlidir. Başarılı bir tasarımcının yapmış olduğu bir damatlık giyseniz bile damatlığınızı alacağınız zamanlama doğru olmalıdır. Aksi taktirde damatlığınızı aldıktan sonra alacağınız ya da vereceğiniz kilolar nedeniyle üzerinizde emanet gibi durabilir.

Güzel bir gelinin yanına en güzel şekilde yakışmak için damatlarında çok fazla seçici ve özenli olması gerekmektedir. Öncelikle 2013 yılının en gözde damatlık modellerinden sizin vücut yapınıza ve zevkinize hangisi daha uygunsa onu belirlemeniz gerekmektedir. Örneğin bir takım mı, smokin mi yoksa kendinizin kombinleyeceği bir pantolon ve ceket takımını mı damatlık olarak seçeceksiniz? Tüm bunlara en sonra 6 ay kala karar vermeniz oldukça önemlidir. Damatlığınızı mevsime göre seçmenize de önem gösterin. Deneme işlemlerinden sonra ölçüleriniz aldırıp kendi vücudunuza uygun olarak ayarlatıp ardından 1 ay kala almanız yeterli olacaktır. Bu son bir ay içinde tabi ki yediklerinize ve içtiklerini olabildiğince dikkat etmeniz ve normal beslenme programınızdan ne azını ne de fazlasını yememelisiniz. Aksi taktirde vereceğiniz ya da alacağınız kilolar nedeniyle bu ayarlamaların hepsi çöpe gitmiş olur.

Karşınızda giyip deneyip ve beklediğiniz gibi bir damatlık çıkmaz ve bu konudan ötürü oldukça üzülürsünüz. Siz siz olun sakın 1 aydan önce damatlığınızı satın almayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ