Damatlığınızı Vücut Propisyonunuza Göre Seçin

Damatlığınızı Vücut Propisyonunuza Göre Seçin

Düğününüzde şıklığınıza şıklık katacak vücut proporsiyonunuza göre seçtiğiniz damatlıklar 2013 sezonundaki renkleri ile görenleri hayran bırakacak. Düğün gününüzde diğer takım elbiseli davetlilerinizden farklı olabileceğiniz modelleri ile 2013 damatlık modelleri sizlere düğününüzdeki başkahraman olarak kendinizi belli etme fırsatı sağlayacak.

Vazgeçilmez damatlık renklerinden siyah 2013’te de vazgeçilmeyen damatlık renklerinin başında gelmektedir. Bu yıl özellikle ceketlerinizin içine kullanabileceğiniz yelekler de oldukça farklı bir tarz yansıtmanıza yardımcı olacak. Papyon ve kravatın yanı sıra farklı bağlama şekilleri ile kravatlarınızla değişik bir görünüme sahip olabilirsiniz. Oldukça yakışıklı olacağınız düğün gününüzde gelininize şık bir kavalye olabilirsiniz. Gelininizin üzerindeki beyazdan farklı kullanılmış olan renk detayını sizler de damatlıklarınızda kravat ya da mendil olarak kullanabilirsiniz. Bu şekilde birbirinizle ne kadar uyumlu bir çift olduğunuzu yansıtabilirsiniz.

Ünlü markaların 2013 damatları için koleksiyonlarında bulundurdukları beyaz, krem, lacivert ve siyah damatlıklar için sizin için en uygun rengi seçebilirsiniz. Ayrıca spor ve belden oturtmalı ceketler de oldukça moda fakat vücut orantınız bunlara uygun değilse birkaç ufak hile ile size uygun hale getirebilirsiniz. Özellikle kilolu beyler için göbeklerini kamufle etmek için mutlaka ceketlerinin düğmeleri düğmelenmiş olmalıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ