Damatlık seçimi için faydalı bilgiler

Damatlık seçimi için faydalı bilgiler

Hayatınızın en güzel günlerinden biri olan sevdiğiniz kadınla hayatınızı birleştireceğiniz düğün gününüzde giyeceğiniz Damatlık seçimi için faydalı bilgiler birkaç ince ayrıntıyı göz önünde bulundurmalısınız. Aksi taktirde damatlığınız sıradan bir takımdan farklı görünmeyecek kadar basit kalabilir.

Damatlık seçimi için faydalı bilgiler

Damatlık seçimi için faydalı bilgiler

Damatlık seçimi için faydalı bilgiler

Göz kamaştırıcı bir tıraşa ve vücut yapınıza en uygun şekilde seçilmiş bir damatlık için öncelikle vücudunuzu tanımalısınız. Müstakbel eşinizin gelinliği ile aynı çizgilere hakim bir damatlık seçerseniz uyumu yakalayabilir ve düğün konseptine aykırı düşmemiş olursunuz. Bu bilgileri gözardı etmeyin damatlık seçimi için faydalı bilgiler aklınızda mutlaka bulunsun. Bu yıl ve önümüzdeki yıllarda ceket içi yelekler damatlık takımlar için olmazsa olmazlar arasında yer alıyor. Tercihinize göre değiştirebilirsiniz. Kesinlikle taşlı ve simli detaylarda uzak durmalısınız. İnce detaylar için değişik dikim ve düğme özelliklerini tercih edebilirsiniz. Siyah tabi ki yine vazgeçilmez renkler arasında yer alıyor beyaz takım elbiseyi çok fazla tercih etmenizi önermiyoruz nedeni ise bazı damatlık modellerini düğünden sonra da giyebileceğiniz düşüncesi ile sonradan yakasındaki işlemeler çıkarılabiliyor. Bu işlemi terzi 5 dakika gibi kısa sürede bu işlemi yapabilir, isterseniz sizde yapabilirsiniz. Fit bir vücuda sahipseniz mutlaka belden oturtmalı ve vücudunuzu saran ceket seçiminde bulunmalısınız. Kilolu bir damat adayı iseniz mutlaka ceket düğmeleriniz sürekli ilikli olmalı ve pantolon kemerini göbek deliğinizin hizasında durmalı bu sayede göbek bölgenize baskı uygulayarak daha zayıf bir görünüm elde edebilirsiniz. Damatlık seçimi için faydalı bilgiler size yardımcı olacaktır fakat damatlığınızı seçerken mutlaka satış sorumlusundan yardım alarak yapabilirsiniz istediğiniz modeli söyleyip daha sonra mutlaka üzerinizde denedikten sonra karar verin mankenin üzerindeki takım sizi yanıltacaktır. Düğünden sonra eğer damatlığı giymek isterseniz normal zamanda da kullanabileceğiniz damatlık modellerinden birisini almalısınız bunların başın siyah, lacivert, füme rengi takımlar gelir. Beyaz damatlık düğünden sonra kullanamazsınız  bu yüzden tercih etmeyin, düşünün ki beyaz takım ile işe gittiğinizi bu yüzden beyaz damatlık tercih etmeyin ama yinede sadece 1 kere kullanmak için alınacaksa o o zaman karar sizin.

Damatlık seçimi için faydalı bilgiler arasında en önemlisi tabiki de damatlık modelinize karar verdikten sonra düğününüze en fazla 1 ay kala damatlığınızı satın almalısınız. Aksi takdirde düğün hazırlıkları sırasındaki koşuşturma ve düzensiz beslenme sonucu kilo alıp vermeler damatlığınızın içindeki duruşunuzu etkileyebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ