Damatlık Seçiminde Önem Vermeniz Gereken Detaylar

Damatlık Seçiminde Önem Vermeniz Gereken Detaylar

Her yıl yenilenen moda ile en baştan tasarlanan renkler ve kesimler damatlık modelleri için de ince detaylarla yapılmaktadır. Taşlı ve aşırı parlak kumaşların aksine 2013’te tamamen sadelik ve şıklık ön planda. Erkeklerin yakışıklı bir prensi andıracakları ve düğün günleri için seçecekleri damatlıkta belirli standartları bulunmaktadır.

Kilolu beylerin damatlık seçimlerinde aksesuar olarak özellikle kuşak kullanmaları onların göbeklerini saklamalarına yardımcı olacağı için önemli bir detaydır. Damatların genelde fit ve sportif görünmek istemeleri müstakbel eşlerinin zarifliklerinin yanına yakışmak istemelerinden kaynaklıdır. Sportif vücut hatlarına sahip damat adayları da hoş fraklar ile damatlık seçimlerinde en iyi tercihi yapmış olurlar. Damatlıklarda bu yıl her zamanki gibi siyah ön planda yer almasına rağmen, krem ve lacivert tonları da en ünlü markala damatlıkların kreasyonlarını süslemektedir.

Damatlığınızı seçerken giyeceğiniz gömleği, takacağınız kravatı ve giyeceğiniz ayakkabıyı mutlaka göz önünde bulundurmalısınız. Ayrıca damatlığınız mutlaka müstakbel eşinizin gelinliği ile aynı çizgileri yansıtan karakterlerde olmalıdır. Çift uyumunu en güzel yansıtan şey tüm düğün konsepti içerisinde gelinlik ve damatlığın birbirine uyumu ve ince detaylarla olan bağıntısıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ