Damatlık Tıraşı Nasıl Olur

Damatlık Tıraşı Nasıl Olur

Damatlar da düğün gününe birçok telaş ile güne başlarlar. Damatların başlıca merak ettikleri konulardan biri de damatlık tıraşı nasıl olur. Özellikle hem kendi kişisel ihtiyaçları hem de organize edilecek birçok konu onları bekler. Ama atlanmaması gereken bir konu varsa oda damat sakal tıraşı dır.

Aslında birçok erkek damat sakal tıraşına birkaç gün önceden oluyor. Eğer siz sinekkaydı bir damat tıraşı istiyorsanız o gün yaptırabilirsiniz ama biraz daha dinlenmiş ve daha doğal görünsün diyorsanız bir gün ya da 2 gün önceden sakalınıza şekil verebilirsiniz. Bunların dışında damatlık tıraşı nasıl olur dan önce eğer sakalınızın altındaki teninizin beyaz kalmasını istemiyorsanız cildinizi birkaç hafta önceden hazırlayın ki sinekkaydı tıraş olduğunuzda sakal altlarının beyaz kalmasını istemiyorsanız bu yöntemi uygulayabilirsiniz. Eğer yinede beyaz kalıyorsa kuaförlerde olan fondötenleri kullanabilirsiniz. Eğer halen damatlık tıraşı nasıl olur diyorsanız kuaförünüz size yardımcı olabilir.

damatlık tıraşı nasıl olur

damatlık tıraşı nasıl olur

Damat tıraşı olurken başka neler yapılabilir.

Damat tıraşı olmadan önce cildinizi kusursuz gözükmesini istiyorsanız peeling, yüz maskesi, kil maskesi, buhar banyosu yaptırabilirsiniz. Damat tıraşı olduktan sonra da fresh bir tıraş losyonu, nemlendirici krem yüzünüzde kullanabilirsiniz.Bu işlemlerden sonra peeling ile hem siyah noktalarınızdan kurtulur hem de daha parlak bir cilde sahip olabilirsiniz. Yüz maskesi ve kil maskesi ile cildiniz rahatlayıp yağ dengesini sağlayacaktır.Bu sayede yağsız bir cilde sahip olacaksınız. Damat tıraşı sonrası kullandığınız tıraş losyonu ve nemlendirici krem kaliteli ve cilt tipinize uygun olursa iyi bir görünüm elde etmiş olursunuz. Damatlık tıraşı nasıl olur yazımızda mutlaka yukarıdaki yazılanları uygulamayı unutmayın.

Damatlık tıraşı nasıl olur sorusuna yukarıda yazdıklarımızdan cevap bulamadıysanız  her damat sinekkaydı tıraş yaptırmak da zorunda değil. ster kirli sakal ya da size yakışan bir sakal bırakabilirsiniz.Sizin tarzınız neyse ve size ne yakışıyorsa onu yapmaya özen gösterin. Bu sayede hem şık olur hem de tarzınızı ortaya koymuş olursunuz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ