Damatlık Türleri ve Kullanım Alanları

Damatlık Türleri ve Kullanım Alanları

Hayatınızı baştan sona değiştirecek en önemli teklifinizi yaptınız ve “evet” cevabını aldınız. Şimdi sıra düğün hazırlıklarına geldi ve tabi ki damat hazırlıkların da zor tercih edilen konulardan birisi de damatlık seçimidir.

Elit damatların çoğunluğu ilk tercihleri olarak keskin hatları ve şık detaylarıyla birlikte smokin olmaktadır. Smokinler, bir fraka göre daha rahat bir giysi olduğu için damat adaylarının çoğu tarafından tercih edilmektedir. Hazır modeller yerine özel dikilen smokinleri tercih edilen smokinler, modası hiç geçmeyecek bir damatlık çeşitidir.

Smokin yerine daha hesaplı, rahat ve daha çok ürün yelpazesi olan takım elbiseleri de çok tercih edilenler arasındadır. Smokin ve frakta olan katı kurallar yerine, gömlek renginden kol düğmesine, kravat modelinizden ayakkabınıza kadar her şeyi kendi kişiliğinize ve zevkinize göre değiştirebileceğiniz bir çok parçası bulunan takım elbiseler, kendi ruh halini yansıtmak isteyen damat adaylar için en doğru seçim olacaktır.

Eğer resmi bir düğün düzenliyorsanız, o gece ne giyeceğiniz zaten önceden bellidir. Aile büyükleri ve davetlilerin arasında smokin yerine frak ile bulunmak onlara karşı duyduğunuz saygı ile birlikte geleneklere bağlı olduğunuzu gösterir. Düğün mekanınızı belirledikten sonra size uyacak en doğru frak modelini aramaya başlayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ