Dans Müziğiniz Davetlilere Aşkınızı Anlatsın

Dans Müziğiniz Davetlilere Aşkınızı Anlatsın

Düğün gününüzde tüm davetlilerin sizleri beklediği anda çalacak olan ilk dans müziğiniz oldukça önemlidir. Tüm aşkınızı yansıtacak olan sevdiğinizle dans ederken tüm gözlerin sizin üzerinde olacağı o an da en sevdiğiniz şarkı çalmalı.

Düğün konseptinize uyum sağlayacak olan bu parçanın mutlaka slov olması ve duygu yüklü olması gerekmektedir. Yapacağınız dans için düğününüzden önce birkaç ders de alarak davetlilerinizi şaştırtabilirsiniz. Eşinizle davetliler önünde yapacağınız bu dansta yabancı yerine mutlaka Türkçe parçaları tercih etmeniz daha hoş olacaktır. Örneğin Yaşar ve Kutsi’nin düğünlerde yapılacak olan ilk danslar için oldukça hoş şarkıları bulunmaktadır. Bunların yanı sıra klasikleşmiş dans parçalarını da tercih edebilirsiniz.

Sizler için çok büyük umutlarla adım atacağınız yeni bir hayata giriş yaparken aşkınızı temsil edecek ve düğün videonuza kaydedilecek olan bu parçada tüm aşkınızı yeniden hissedebilmeniz en güzel duygu olacaktır. Davetlilerinizin hayranlıkla sizleri izleyeceği bu sırada sizler sadece birbirinize odaklanmış bir şekilde aşkınızın çekiminde bulutların üzerindeymişçesine dans edeceksiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ