Davetiye seçimi için ipuçları

Davetiye seçimi için ipuçları

Gelin ve damadın evlilik hazırlıkları yaparken karar vermesi gereken konulardan biri de davetiyeleridir. Peki davetiye seçimi için ipuçları nelerdir? Misafirlerini davet edecekleri düğünleri için onlara özel hazırlanmış ve dikkat çekici davetiyelere karar vermek oldukça zor bir iştir. Binlerce seçenek arasından hangisine karar vereceğinizi kestirememek ve arada kalmak size çok da zaman kaybettirecektir.

Davetiye markası belirleyin!

davetiye seçimi için ipuçları

davetiye seçimi için ipuçları

Zaman kaybetmek istemiyorsanız öncelikle aklınızdan bir davetiye markası belirleyin hangi davetiye markaları size kendini daha iyi yansıtıyor ise o davetiyeye karar verin davetiye seçimi için ipuçları hakkında daha çok bilgi edinmek isterseniz davetiye markaları için buraya bakınız. Yada sizi ve aşkınızı anlatan özelliklerdeki davetiye grubuna yönelerek daha çabuk davetiye seçebilirsiniz. Hiç olmazsa büyük bir kısmını elemiş olursunuz. davetiye seçimi için ipuçları daha sonrasında ise sade ve gösterişli olanlar şeklinde ikiye ayırırsanız elinizde daha az seçenek kalır. davetiye seçimi için ipuçları biri de budur bu sayede istediğiniz davetiyeye daha kısa sürede ulaşabilirsiniz. Davetiyelerde temel alınan şey aslında gösteriş ve boyuttur. Her ne kadar gösterişli olsun isterseniz bir o kadar sadeliği de ön planda tutmalısınız. Aksi taktirde ortaya çok gösteriş meraklısı bir şey çıkar. Düğününüzün konseptine uygun olan davetiyeler ise düğününüzle tam bir uyum sağlayacaktır. En azından davetlilerinizin aklında düğün hakkında birkaç şey oluşmasına yardımcı olacaktır. Davetlileriniz için özel giyim tercihleriniz varsa bunu okuyabilecekleri fakat davetiyenin misafirperverliğini etkilemeyecek bir alana koydurmalısınız. Davetlileri üzecek notlar almayın herkesin evinde bulunan genel kıyafetleri yazabilirsiniz, Örnek olarak siyah takım elbise gibi belirtirseniz

Sizler için çok büyük bir gün olan düğün gününüz, davetlileriniz için de öyle olacak ve özel hazırlıklar yaparak davetinize katılacaklardır. davetiye seçimi için ipuçları için diğer davetiye yazılarımızdan da ipucu alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ