Davetlilerinize Düğün Şekeri Yerine Daha Farklı Hatıralar

Davetlilerinize Düğün Şekeri Yerine Daha Farklı Hatıralar

Özenle hazırlandığınız düğün gününüzde sizlerle bu mutluluğu paylaşma güzel vakit geçirmek için düğününüze gelen davetlilerinizi de unutmamalısınız. Özel olarak hazırlanmış düğün mekanında oturacakları masa ve sandalyelerden yiyecekleri pasta ve yemeklere kadar tüm ince ayrıntılara özen göstermeli ve onlara ne kadar değer verdiğinizi göstermelisiniz.

Sizler için uzun yollardan gelen ve işlerini bir kenara bırakan davetlileriniz için özel hazırlıklar yapmış olmanız emin olun ki onların da oldukça hoşuna gidecektir. Sizler bu özel günün sonunda bugünün anısına onalar ufak bir hediye vererek onları onurlandırabilirsiniz. Ya da bir diğer deyişle geldikleri ve bu özel günü sizinle paylaştıkları için sizleri ne kadar onurlandırdıklarını gösterebilirsiniz. Artık klasikleşmiş olan nikah şekeri ve çikolatalarının yerini birçok farklı seçenek almakta. Davetlilerinize düğününüze katıldıkları için birere sertifika verebilirsiniz. Bu sertifikalar bir alanın ağaçlandırılması için ekilmiş olan ağaçlardan her birinin onların adına olduğuna dair belgedir. Emin olun ki bundan oldukça memnun kalacaklardır. Ya da bahçelerine ekmeleri için ufak çam fidanları hediye edebilirsiniz. Her suladıklarında sizleri ve bu güzel düğün gününüzü hatırlayacak olmaları oldukça hoş.

Biblolar masa üstü ve dolap üstü küçük resimlikler ve aynaların yanı sıra daha birçok değişik nikah şekeri yerini alabilecek hediyelerle davetlilerinizi düşündüğünüzü onlara hissettirebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ