Davetlilerinize Sizden Özel Birkaç Anı

Davetlilerinize Sizden Özel Birkaç Anı

Sevdiğiniz kişiyle hayatınıza yeni bir adım atacağınız nişan ve düğün gününüzde sizleri yalnız bırakmayan davetlilerinize sizden Özel birkaç anı ile sizi ve bu güzel gününüzü hatırlamalarına yardımcı olabilirsiniz.

davetlilerinize sizden Özel birkaç anı

davetlilerinize sizden Özel birkaç anı

Nişan ve düğün gününüz için yaptıracağınız davetiyeler, çikolata ve şekerlemeler için özel birkaç aranjmanla onları da bugün de düşündüğünüzü gösterebilirsiniz. Doğaya katkısı olması açısından ve gelecekte çocuklarınızın da yeşil bir dünyada yaşayabilmeleri için şekerlemelerinize iliştirilmiş kağıt ya da alçıdan süsler yerine minik ağaç fidanları ve tohumları dağıtabilirsiniz. Hem bu sayede sizin de adınıza birçok ağaç dikilmiş olur ve her davetlinizde size özel bir parça olmuş olur. Nişan ve düğün gününüz e gelecek olan misafirlerinizi davetli listesi ile karşılayabilir özel bir sunumla onlara oturması gereken yerleri gösterebilirsiniz. Minik bir kız ve erkek çocuğuna gelinlik ve damatlık giydirerek sizden önce onların kapının önünde davetiyeyi vermesini sağlayabilirsiniz. Tıpkı sizin miniklik halinizmiş gibi. Ayrıca davetiyelerinizi kendiniz hazırlıyor ve matbaa ile uğraşmıyorsanız kişiye özel isimlerle başlayan davetiyeler yazabilirsiniz. Hem bu sayede onların da sizler için ne kadar değerli olduğunu göstermiş olursunuz. Daha farklı düğünden anınız olmasını davetlilerinize sizden özel birkaç anı bırakmak isterseniz özel fotoğraflarını çekip düğün çıkışında fotoğraf verebilirsiniz. Onlara nikah şekeri yerine kokulu düğün kolonya verebilirsiniz.  Bu size davetlilerinize sizden Özel birkaç anı olarak kalacaktır. Davetlilerinizi nişan ve düğünleriniz de özel hissettirecek özel fikirler bulursanız ozaman davetlilerinize sizden Özel birkaç anı bulmuş olursunuz.

Nişan ve düğün gününüz de sizinle gülüp sizinle eğlenip sizinle oynayacak olan davetlileriniz için de güzel birkaç ayrıntıya imza atmış olursunuz. Sizler de bu yaratıcı fikirlerden bir kaçını mutlaka düğününüzde ya da nişanınızda denemelisiniz. Sayfanın altından bizlere yorum atarak diğer kullanıcılarımızı da bilgilendirmiş oluruz. Her ayrıntı davetlileriniz için olur ise davetlilerinize sizden Özel birkaç anı bırakabilirsiniz

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ