Düğün Canlı Yayın

Düğün Canlı Yayın

Düğün canlı yayın gelişen teknoloji sayesinde düğününüzü canlı yayınlayın uzaktaki akrabalarınız düğüne katılamayan misafirlerinize düğününüzü canlı izletin. Düğün canlı yayın yapmak için düğününüze gelemeyen gelmek isteyen ama düğün günü farklı sebeplerden dolayı düğününüze katılamayan her misafiriniz için düğününüzde canlı yayın yapın.

düğün canlı yayın

düğün canlı yayın

İnternet artık kişisel kullanımlara da açık olarak her anınızı paylaşma olanağı sunuyor, düğün canlı yayın için düğünde her anınızda yanınızda olamadığınız kimseler için bir nevi sanal özlem giderme aracı olarak kullanılabiliyor. Gelişen internet kulllanımı ile birlikte İnternet’in kullanıcıların yanından ayırmadıkları cep telefonlarına kadar girdi, bu kadar Sık ve sürekli kullanım yanında artıları ile beraber geliyor. Düğünde sizlere ulaşamayan misafirlerinizin cep telefonlarına internet sitesi üzerinden yada telefona yüklenen bir program ile düğününüzü canlı olarak yayınlama imkanı sunuyor.

Düğünde canlı yayın nasıl yapılıyor?

Düğünde canlı yayın yapmak için bir kaç firma bulunuyor zor bir işlem olmamak ile birlikte, fotoğrafçınız dan yardım alabilirsiniz. Düğünde çekilen video kayıt canlı olarak İnternet’e verilerek yapılıyor. Projeksiyon cihazına verilen yayın aynı zamanda İnternet ortamına yükleniyor bu sayede belirli bir ip adresine yada siteye giren kullanıcılar her anınıza canlı canlı İnternet üzerinden sizleri seyredebiliyor. Bazı düğün canlı yayın yapan firmalar kendi internet siteleri üzerinden düğünü canlı olarak sitesinden sadece davetlilerin bildiği şifre ile sisteme bağlanıp canlı yayını takip edebiliyorlar. Bu sayede uzaktaki misafir yada akrabalarınız biraz da olsa Düğünde yanınızdaymış gibi hissedebiliyorlar. Genelde düğün canlı yayını tuttuğunuz düğün salonu üstleniyor bazı düğün salonlarında size sundukları paketlerin yanında dahil yada hariç olabiliyor.Düğün canlı yayın yapmak isteyen

Düğün Canlı yayın fiyatı

Düğünü canlı yayınlamak yani İnternet ortamına aktarmak fazla maliyetli olmayacak bir iş profesyonel düzeyde istenir ise o zaman düğün canlı yayın maliyeti bir hayli yükselir. Son günlerde canlı yayın yapan bir çok düğün salonu bulunuyor fakat bu işleri kendi çalıştıkları video ve fotoğraf çekim firmasıyla görüşmekte fayda var fiyatlar ise 300 TL ile 1500 e kadar çıkabilmekte. Kurulan ekipman ve yayın kalitesi fiyatı artıracağı için maliyetler yükselebilir. Düğünü canlı yayın yapmak için en güzel en maliyetsiz yönetimi ise düğünü çeken video firmasıyla görüşmekte fayda var.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ