Düğün Davetiyelerinizde Kaliteyi Konuşturun

Düğün Davetiyelerinizde Kaliteyi Konuşturun

Düğünden Önceki anınızı ölümsüzleştirerek davetiye yapın.

Düğün davetiyesi, düğünden kalan bir hatıra olarak görünür. Özellikle çok yakın akrabalarınız özellikle bu davetiyelere sahip olmak ister ve ömür boyu saklar. Sizler dilerseniz çok yakınlarınızda daha şık ve özel bir davetiye basımı yaptırabilirsiniz. Uzun Yıllar boyu saklayacakları davetiyeleri onlara hediye edebilirsiniz. örneğin 250 davetiye bastırdınız 50 adet iyi davetiyelerden bastırabilirsiniz en güzel davetiyelerden birini seçerek yakınlarınıza bu davetiyeden vererek ekonomiklik açısından en iyi çözüm bu yoldur.

Özellikle resimlerinizin bulunduğu ve daha sonra çerçeve şeklinde durabilecek ya da farklı tasarımlara ait bir model tercih edebilirsiniz. Bu hem sizin gösterişli bir davetiye modeline sahip olduğunuzu ortaya koyacak, hem de kalacak hoş bir anı vermenizi sağlıyor olacak. Her iki tip davetiye dağıtımı yapabilir ve kişilerin yakınlık duruma göre dağıtım yaptırabilirsiniz.

Düğün davetiyelerinizde özellikle kaliteyi seçmeniz de uzun yıllar ilk an ki görüntüsün korunmasına yardımcı olacaktır. Aile büyüklerinizin bir ömür salonlarında yer almak ve sergilenmek için kaliteden vazgeçmeyin. En güzel anılarınızı bu davetiyelerde ortaya çıkarın. Kaliteli bir davetiye almak her zaman en iyisidir fakat çok bu size pahalıya mal olabilir bunun için 2 davetiye yaptırmanız iyi olacaktır.

Resimli davetiye modelleri her zaman hatıra kalacak cinsten olacaktır bu modelleri göz önünde bulundurun bazı dış çekim fotoğrafçıları düğünden önce çektirdiğiniz fotoğrafları davetiye olarak basabilir fiyat alın. En küçük boy fotoğraf 50 kuruşa bastırabilirsiniz, büyüklüğe göre de fiyatlar artar. eğer hatıra davetiye kalmasını isterseniz dış çekimin kullanıldığı fotoğraf davetiye iyi bir tercih olacaktır.

Örnek paylaştığımız davetiye modellerine bakmayı unutmayın

Davetiye modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ