Düğün fotoğraf çekiminde detayları atlamayın

Düğün fotoğraf çekiminde detayları atlamayın

Düğün fotoğraf çekiminde detayları atlamayın

Düğün fotoğrafı dendiği zaman ilk olarak aklınıza gelen stüdyo veya salon içi çekimlerini unutun! Hayatınızın en mutlu gününü hikaye tadında yaşamak istiyorsanız dış mekan düğün fotoğraf çekimi yapan düğün fotoğrafçılarıyla anlaşabilirsiniz. Dış çekim yapar iken küçük de olsa ayrıntıları daha sonra hatırlamak için dış çekimlerde küçük ayrıntları kullanın. Gelinliğiniz, gelin çiçeğiniz, gelin ayakkabınız, alyanslarınız ve daha bir çok detayla düğün hikayenizi oluşturabilirsiniz. Daha sonra dış çekimleriniz den slayt hazırlayabilir kurgu bile yaptırabilirsiniz.

Düğün fotoğraf çekiminde detayları atlamayın

Düğün fotoğraf çekiminde detayları atlamayın

GELİNLİĞİNİZİN DETAYLARI

Gelinliğinizi sadece karşıdan boydan çektirmek yerine en ince ayrıntısına kadar fotoğraflayarak yıllar sonra baktığınızda bile o anları yaşayabilirsiniz. Gelinliğinizin uzun eteğini yatağın üzerine sererek ya da yüksek bir yere asarak fotoğraflayabilirsiniz. Bunun yanı sıra gelin hazırlık odasında gelinliğinizi giyerken son aşamaların fotoğraflanması ve giydikten sonra detayların fotoğraflanması da sizin için iyi olacaktır. Tabi gelinliğinizin en iyi görüntüsünü yakalamak ve ön plana çıkarmak ise düğün fotoğrafçısına siz yinede dikkat ederek düğün fotoğraf çekiminde detayları atlamayın fotoğrafınızı uyarın.

düğün fotoğraflarında detay1

GELİN ÇİÇEĞİ

Gelinlik modeliniz kadar dikkat çekici olacak olan güzel gelin çiçeğiniz de düğününüzden sonra elbette solacaktır. Onun en canlı halini hafızalarınızda hatırlamak yerine düğün albümünüzde görmeniz daha etkili olacaktır bu yüzden düğün fotoğraf çekiminde detayları atlamayın. Düğün fotoğraf çekimin de gelin çiçeğinizi elinize alarak yakın plan fotoğrafları çektirebilirsiniz veya çiçeğinizle birlikte mutluluktan havalara uçabilirsiniz.

 

düğün fotoğraflarında detay2

GELİN AYAKKABILARI

Gelin ayakkabılarınız, çok fazla ön planda olmasa da herkes tarafından merak edilen bir detaydır. Evlenirken çıktığınız bu yolun simgesi olarak görülen düğün ayakkabıları düğün albümünüzde yerini alması için, güzel bir oluşturarak fotoğraflayabilirsiniz. Romantik bir pencere önü, vintage bir koltuk, yürürken ya da otururken de düğün fotoğrafçınızdan ayakkabılarınızı fotoğraflamasını isteyebilirsiniz.

 

düğün fotoğraflarında detay3

ALYANSLARINIZ

Alyanslarınız evlilikte sizi bağlayıcı en önemli etkenlerdendir. Alyanslarınızı bir daha çıkarmamak üzere parmağınıza takmadan önce onları yakın plandan veya farklı konseptlerle fotoğraflayın. Örneğin; gelin ayakkabınızın topuğuna takabilirsiniz, sonbahar mevsiminde yaprakların arasında, deniz kenarında bir çekim yapıyorsanız kumsalda deniz aksesuarlarıyla bütünleştire bilerek farklı fotoğraflar çekebilirsiniz. Tabi alyanslarınızı taktıktan sonra da fotoğraf çektirmeyi unutmayınız.

Bu yüzden düğün fotoğraf çekiminde detayları atlamayın her anızı fotoğraflamayı unutmayın. Daha sonra baktığınızda her anı hatırlayıp düğün günü yaşadığınız mutlu anılar canlansın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ