Düğün Gününüzde Kullanacağınız Araç Nasıl Olacak?

Düğün Gününüzde Kullanacağınız Araç Nasıl Olacak?

Adı her ne kadar gelin arabası olarak geçse de; gelin arabaları günümüz koşullarında ve zevklere uygun olarak değişiklik göstermektedir. Kimi ilginç çiftler gelin araçlarını paraşüt olarak bile seçmektedir.

Her gün duyduğumuz ilginç haberlerden bir konu da gelin ve damatların düğün günlerinde kullandıkları araçlarla ilgilidir. Yurt dışında çok yaygın olarak kullanılan bisiklet; kimi zaman bir düğün aracı olarak süslenip bisiklet konvoyundan da düğün konvoyu yapılabilmektedir. Bunun yanı sıra at, at arabası, otomobil, uçak, tekne, paraşüt, bisiklet, otobüs, minibüs gibi araçlar da düğün aracı olarak kullanılabilmektedir. Genel olarak tercih otomobillerden yana olsa da diğer araçlara da rağbet oldukça fazladır. Hatta traktörü bile düğün aracı yapan damatlar var. En çok tercih edilenler ise limuzin ve klasik otomobillerdir. Sizler de ilginç bir yaklaşımla farklı bir araç kullanabilirsiniz. Hem sizin için hem de davetlileriniz için unutulmayan düğünler arasına girer.

Bu araçlardan hangisini seçeceğinize karar verirken mutlaka gelinin rahat edebileceği ve onun da eğlenebileceği bir araç olmasına dikkat edin. En güzel ve özel günlerinizden biri olan düğün gününüzde değişik bir heyecan yaşayarak nikahınızın kıyılacağı yere paraşütle gelebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ