Düğün Hediyesi Fikirleri ve Alternatifleri

Düğün Hediyesi Fikirleri ve Alternatifleri

Evlenecek çiftler birbirinden farklı ilginç düğün fikirleriyle farklarını ortaya koyma devam ettikleri bu dönemlerde bizde bunu göz önüne alarak düğün hediyesi olarak sizlere farklı alternatifler sunacağız.

Sizlerle paylaşacağımız bu düğün hediyeleri her ne kadar nikah şekerlerine oranla biraz maliyetli olsalar da bütçenize uygun olarak sizde kendinize özgü olarak hediye yaptırabilirsiniz. Böylelikle yaptıracağınız bu hediyeyi vereceğiniz kişiler bunları evlerinin bir köşesinde saklayarak her gördüklerinde sizi hatırlayacaklardır. Aynı şekilde sizde evinizin bir köşesine koyduğunuzda yıllar geçse bile o özel düğün gününüzü tekrardan yaşayacaksınız.

Cam kavanozlar, bardaklar ve çeşitli aksesuarlar ile ev dekorasyonunda kullanılacak hediyelerle birlikte yine şekerleme paylaşabilirsiniz. Fakat alışık olduğumuz nikah şekerleri yerine daha gösterişli süsleme ve paketleme yapılmış hediyeler davetliler tarafından mutlulukla karşılanacaktır.

Sizde düğününüz için ilginç fikirler düşünüyorsanız sizler için derlediğimiz ilginç düğün hediyelerine göz atarak kafanızda farklı fikirler üretebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ