Düğün Konsepti Renginize Karar Verdiniz Mi ?

Düğün Konsepti Renginize Karar Verdiniz Mi ?

Her şeyin sadelikten yana olduğu düğününüzde düğün konseptiniz için bir renk belirleyebilmek de oldukça önemlidir. Gelen davetlileri sıkmayacak ve boğmayacak detaylarda kullanılacak olan bu renkler çiçeklerinizden davet tabaklarına kadar her alanda kullanılabilir.

İlk önce renk seçiminizi yaparak aksesuar ve dekorasyonu ona göre ayarlamanız daha uygun olacaktır. Mekanı sıkmayacak ve boğmayacak renklerin düzenli bir şekilde dağıtılarak kullanılması önemli bir ayrıntı. Açıklı ve koyulu olarak kullanabileceğiniz seçtiğiniz temel renge yakışan birçok aksesuar ve düzenleme ile çok şık bir düğün konsepti yakalayabilirsiniz. 2012 düğünlerinde sıkça kullanılan mor ana renginin yanı sıra lila, gri ve pembe ile de bütünlük sağlanmıştır.

Daha farklı olarak şeftali tonları da düğünlerinizde ister yaz ister kış olsun bahar havasını yansıtacak sıcaklıkta olacaktır. Kırmızı ve siyahın çok klasikleştiği kabul edip faklılığınızı ortaya koymak için en beğendiğiniz birkaç rengi düğün organizasyonunuzla ilgilenen kişi ve ya şirkete belirtebilirsiniz. Onlar sizin için farklı ve bir o kadar da çarpıcı bir mekan yaratacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ