Düğün Konseptine Uygun Beyaz Düğün Pastaları

Düğün Konseptine Uygun Beyaz Düğün Pastaları

En değerli ve eğlenceli gününüz olan düğün gününüz esnasında tüm yaşadıklarınız tatlı bir anı olarak hafızanızda, fotoğraflarınızda ve düğün videolarınızda kalacak. Bu değerli günde önemli ve dikkat çeken en önemli noktalardan biri de düğün pastanızın nasıl olduğudur.

En çok tercih edilenler arasında beyaz düğün pastaları bulunmaktadır. Saflığın ve şıklığın simgesi olan beyaz düğün pastaları üzerindeki desenler, çizgiler, süslemelerle ve şekli ile düğününüze özel olarak sizin için tasarlanmaktadır. Pasta ustalarının yaygınlaştığı günümüzde artık her renk ve şekilde pasta yapmak mümkün. Bu sayede siz sadece hayalinizdeki düğünü anlatarak ya da hayalinizdeki pastayı anlatarak pasta ustası sizin için tam da aradığınız özelliklerde bir pastayı sizin için yapabilir. Düğün davetlilerin en çok konuştuğu konulardan biri olan düğün pastası; görünümü ve tazeliği ile kendisini ispatlamalıdır. Her şeyin yanı sıra düğün konsepti ve müziğinin hatta mekanında nasıl olduğuna uygun olarak özel bir pasta sipariş etmelisiniz. Çok fazla katlı bir pasta ya da boyu yerine enine büyük bir pastayı tercih edebileceğiniz gibi ufak kek kalıplarında yapılmış pastalarla her bir davetlinizin ne kadar özel olduğunu gösterebilirsiniz.

Gelin ve damat tarafından beyaz düğün pastaları daha çok tercih edilse de artık gıda boyaları ile pastalarınızı her renkte yaptırabilirsiniz. Damaklarda güzel bir pastanın tadı ve hayallerde güzel anıların kaldığı bir düğünden güzeli ne olabilir ki?

İşte size fikir verebilecek bazı beyaz düğün pastası modelleri ;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ