Düğün Konseptinize Farklı Hava Katacak Olan Kavanozlar

Düğün Konseptinize Farklı Hava Katacak Olan Kavanozlar

Evlenecek olan çiftler artık klasikleşmiş düğün konseptlerinden kendini dışarı atmak ve farklı düğün konseptleri ortaya koymaya çalışmaktadır. Oluşturulan bu düğün konseptleriyle çiftlerin amacı hem en mutlu oldukları o özel geceyi daha da güzel hale getirmek hem de davetlileri kıskandırarak kendilerine hayran bırakmaktır.

Düğünevlilik.net ekibi olarak sizin için araştırdığımız bu yazımızda evlerimizde sıkça gördüğümüz kavanozları düğün konseptine uygun olarak nasıl kullanabiliriz bunu anlatmaya çalışacağız. Her ne kadar kavanoz diyip geçsekte bu yazımızdan sonra sizde böyle bir konsept uygulamayı düşünürseniz şimdiden biriktirmeye başlayabilirsiniz 🙂

Kavanozlar ile düğün mekanına uygun avize yapabilirsiniz. İsterseniz gümüş veya altın renge boyayarak içlerine çiçek yerleştirebilirsiniz. Eğer açık havada kır düğünü yapıyorsanız masanızı renkli kurdelalarla çevirebilir ve kurdelalara küçük kavanozlar asabilirsiniz. Bunların yanında kavanozlar içerisine fotoğraflarınızı koyabilir davetlilere hatıra olarak verebilirsiniz.

Sizin için derlediğimiz kavanozlarla yapılmış düğün konsepti fotoğraflarına göz atarak sizde kendi fikrinizi oluşturabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ