Düğün Masası Konseptleri

Düğün Masası Konseptleri

Gelin ve damadın kendileri için özel olan düğün günlerinde sevgili davetlileri için de özel hazırlıklar yapmaları ve özene bezene düğün konseptini belirlemeleri bir gelenek haline gelmiştir. Hayatınız boyunca unutmayacağınız en önemli günlerin başında gelen düğün gününüz; mekanı, yemekleri, müzikleri, dekorasyonu ve masa dizaynı ile özel bir zevk ve zaman ister.

Aileniz, akrabalarınız ve arkadaşlarınızın sizin için katılacakları bu organizasyonda işin en önemli kısmı masa ve düğün konseptidir. Düğününüzü nerde yapacağınıza ve çalan müziklere göre değişecek olan düğün konsepti tabi ki masaların ve sandalyelerin süslemelerini de etkileyecektir. Masalar ve sandalyeler olabildiğince geniş ve rahat olmalıdır. Çünkü zamanının birçoğunu masa başında geçirecek olan davetlileriniz için rahatlık ön plandadır. Ayrıca süslemeleri de özenle seçerek onlara ne kadar değer verdiğinizi gösterebilirsiniz. 2013 düğün masası konseptleri arsında güller, inciler, şamdanlar, kurdeleler, tüller, canlı çiçekler ve henüz tomurcuğunu açmamış çiçekler ön plana çıkmaktadır. Bunların yanı sıra otantik görünümü ve sadeliği simgeleyen bambular, ağaç ve mumlar, zenginliği simgeleyen altın ve gümüş kaplama tabaklar 2013 düğün masalarının vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır.

Sandalye yerine daha çok berjeri andıran yapıdaki oturma grupları tercih edilmelidir. Sizler için bu mutlu gününüze gelip sizlere eşlik eden ve mutluluğunuz paylaşan davetlilerinize en rahat ve şık masa- sandalye konseptini sunmanız oldukça hoş olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ