Düğün Mekanına Uygun Damatlık Seçimi

Düğün Mekanına Uygun Damatlık Seçimi

Siz damat adaylarının en zorlu tercihlerinden biri de damatlıklarıdır. Damatlığınızı seçerken dikkat etmeniz gereken birçok konu bulunmaktadır. Damatlığınızın model ve rengini belirlerken öncelikle 2013 yılının damatlık modasını göz önünde bulundurmalısınız.

Damatlıklarınızı isterseniz kiralayabilir, isterseniz üzerinize uygun bir şekilde diktirebilir, isterseniz de hazır dikilmiş modellerden seçebilirsiniz. Damatlıklarınızı seçerken tabi ki öncelikle modayı yakından takip etmeli ve hangi detayların ön planda olduğuna dikkat etmelisiniz. Gelin adayınızın tercih etmiş olduğu gelinlik modelinin hangi tarzı yansıttığı da damatlık seçiminizde önemli rol oynamaktadır. Damatlığınızın gelin adayınızın gelinliği ile uyum içerisinde olması oldukça önemlidir. Ayrıca seçmiş olduğunuz damatlık diğer bir yandan da düğün mekanı ve konseptini yansıtan çizgiler taşımalıdır. Düğün mekanınız klasik damatlığınız spor olursa uyum sorunu yaşayacağınızdan pek de hoş olmayan bir görünüm yansıtmış olursunuz.

Sizler de en çok tercih edilen damatlık modellerinden size uygun olanını seçerken vücut tipinizi de göz önünde bulundurmalısınız. Seçeceğiniz pantolon kesimi ve ceket boyu tamamen sizin vücut ölçülerinize uygun olmalıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ